Фальсифіковані порошок, шампуні та засоби для миття посуду на Львівщині продавали, як фірмові

09:51 30 червня 2021 р.

Фото до новини

Трьом жителям Львівщини оголошено підозру в Інтернет-торгівлі фальсифікатом.

Про це інформує департамент кіберполіції Національної поліції України, пише Dailylviv.

Зловмисники налагодили виробництво фальсифікованої побутової хімії, яку продавали в Інтернеті, видаючи за оригінальну. В результаті правовласники зазнали понад 1,5 мільйона гривень збитків.

Правопорушення викрили співробітники кіберполіції Львівщини спільно зі слідчими обласної поліції у квітні цього року.

Фігуранти у цехах і складських приміщеннях незаконно виготовляли пральний порошок, шампуні та засоби для миття посуду. Продукцію фасували в тару з назвами відомих світових виробників і  під виглядом оригінальної продукції продавали на сайтах оголошень і через реалізаторів-гуртовиків. Таким чином чоловіки завдали правовласникам понад 1,5 мільйони гривень збитків.

Правоохоронці провели обшуки за місцями виготовлення та зберігання фальсифікату, на території Львівської, Рівненської та Волинської областей.

Фігурантам оголошено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення в складі організованої злочинної групи за ч. 3 ст. 229 (Незаконне використання знака для товарів і послуг, фірмового найменування, кваліфікованого зазначення походження товару) Кримінального кодексу України.

Процесуальне керівництво здійснює Львівська обласна прокуратура.Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів