Екоінспектори зауважили на Львівщині ознаки злочину

16:40 24 червня 2019 р.

  • 0
  • 783

Світлина ілюстративна
Фото: deiko.gov.ua

Працівниками Державної екологічної інспекції у Львівській області провели планову перевірку дотримання вимог природоохоронного законодавства ТзОВ «Хонгсен», діяльність якого пов’язана з вирощуванням грибів.

Про це повідомили в понеділок, 24 червня, в Державній екологічній інспекції у Львівській області, де також розповіли: «За результатами перевірки державними інспекторами виявлено порушення статей 125 та 126 Земельного кодексу України, статей 10, 11 та 33 Закону України «Про охорону атмосферного повітря», ст.ст. 25, 44, 48, 49, 93, 105 та 110 Водного кодексу України, статей 16, 19, 21 та 23 Кодексу України про надра, статей 17, 26 та 33 Закону України «Про відходи», статті 35 Закону України «Про охорону земель» та статті 20-2 Закону України «Про охорону навколишнього природного середовища».

«За виявлені порушення керівника підприємства притягнено до адміністративної відповідальності на суму 1360 гривень. Крім цього, за самовільне використання водних ресурсів за відсутності дозвільних документів – спеціального дозволу на користування надрами (підземні води) із підземного водозабору (порушення вимог статей 16, 19, 21 та 23 Кодексу України «Про надра») підприємству нараховано збитки на загальну суму 2279 гривень», – поінформували також у Державній екологічній інспекції у Львівській області.

«Враховуючи те, що в діях посадових осіб ТзОВ «Хонгсен» вбачаються ознаки злочину, передбаченого частиною 2 статті 240 Кримінального кодексу України, інспекцією скеровано матеріали перевірки ТзОВ «Хонгсен» на адресу прокуратури Львівської області для вжиття заходів реагування», – повідомили також у Державній екологічній інспекції у Львівській області.

dailylviv.com

Коментарі(0)

Вікно у Львів (збільшити)

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Знищення мозаїки Володимира Патика у Львові

Рубрика: Політика

Як позбутися загальнобудинкових газових лічильників

Рубрика: Ситуації і пригоди

"Слуга народу" у Львові

Рубрика: Політика

Дебати: Любомир Зубач ("Самопоміч")-Юрій Сиротюк ("Свобода")

Рубрика: Політика

Форум ГО Львівщини за ЄС

Рубрика: Політика

Всі відео розділу