Двоє львів’ян фальсифікували алкоголь у міні-цехах

17:30 15 січня 2018 р.

Фото до новини


Фото: lv.npu.gov.ua

Працівники управління захисту економіки у Львівській області та слідчого управління поліції встановили місцезнаходження цехів з виготовлення фальсифікованого алкоголю та їх організаторів.

Про це повідомили сьогодні, 15 січня, в прес-службі Львівського обласного управління поліції, де також розповіли: «Двоє мешканців Львова віком 27 та 32 роки у різних куточках міста відкрили підпільні міні-цехи з виробництва фальсифікованої алкогольної продукції. Для її зберігання вони винайняли окремі приміщення на території Львова та прилеглих населених пунктах».

«Правоохоронці встановили місцезнаходження чотирьох міні-цехів та ще чотирьох так званих «перевалочних баз». Фальсифікат невеликими партіями реалізовувався на території Львівщини та у інших регіонах держави. Організатори використовували для маркування пляшок з горілкою підроблені акцизні марки», – поінформували також в обласному управлінні поліції.

«Під час проведення санкціонованих обшуків у зловмисників було вилучено 130 тисяч гривень готівкових коштів, 14 тонн спирту та спиртовмісної суміші, понад три тисячі пляшок з готовим фальсифікатом та обладнання, яке використовувалося для його виготовлення. Орієнтовна вартість вилученого становить близько 1,2 мільйони гривень», – розповіли також в обласному управлінні поліції.

«Організаторам незаконної діяльності цехів повідомлено про підозру у скоєнні кримінального правопорушення, передбаченого частиною 2 статті199 Кримінального кодексу України, яка передбачає за «виготовлення, зберігання, придбання, перевезення, пересилання, ввезення в Україну з метою використання при продажу товарів, збуту або збут підроблених грошей, державних цінних паперів, білетів державної лотереї, марок акцизного податку чи голографічних захисних елементів» позбавлення волі на строк від п’яти до десяти років з конфіскацією майна», – повідомили також у прес-службі Львівського обласного управління поліції та опублікували фотосвідчення.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Твітері або Facebook

dailylviv.com

 

Останні новини