Два підприємства на Львівщині незаконно зберігали отруту

14:55 29 листопада 2013 р.


Фото: verhovenstvo.com

Червоноградськими правоохоронцями порушено проти них кримінальні провадження.

Як повідомляє сьогодні, 29 листопада, відділ зв’язків із громадськістю обласного управління МВС, із 1 по 28 листопада Червоноградським міським відділом міліції була проводена оперативно-профілактична операція «Батискаф» – з метою «протидії наркотизації населення, установлення і перекриття каналів витоку підконтрольних речовин у незаконний обіг». А в ході неї правоохоронці перевіряли аптеки, лікувальні заклади, комерційні структури тощо.

Зокрема Червоноградським міським відділом МВС порушено два кримінальних провадження за частиною 2 статті 321 Кримінального кодексу (порушення встановлених правил виробництва, виготовлення, придбання, зберігання,відпуску, обліку, перевезення, пересилання отруйних або сильнодіючих речовин, які не є наркотичними або психотропними чи їх аналогами, котре карається штрафом до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або позбавленням волі на строк до двох років) – щодо підприємств Червонограда, які за незаконно зберігали отруйну речовину – нітрит натрію.

Окрім того, проводиться перевірка в одній з аптек міста, яка порушує встановлені правила обігу та відпуску лікарських засобів.

dailylviv.com

До теми

23:03 17 вересня 2021 р.

Поліція запідозрила 103 суб’єктів підвищеного злочинного впливу: заява у Львові

Про це керівник Департаменту стратегічних розслідувань Нацполіції розповів на VII Львівському форумі кримінальної юстиції, що проходив 16-17 вересня у Львові.

Рубрика: Кримінал

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Ринок землі на Львівщині: перші три місяці

Рубрика: Економіка

Білоруські опозиціонери у Львові

Рубрика: Політика

Ексголова Львівоблради Олександр Ганущин про впливи у політиці

Рубрика: Політика

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу