ДПСУ завершила операцію «Кордон-2016»

17:18 15 грудня 2016 р.

Під час операції «Кордон-2016» затримали 320 нелегальних мігрантів, 2,5 мільйона пачок сигарет та 315 кілограмів бурштину.

Помічник голови Державної прикордонної служби України (ДПСУ) Олег Слободян повідомив сьогодні, 15 грудня: «Завершилася прикордонна операція «Кордон-2016», яку Державна прикордонна служба України проводила спільно із іншими правоохоронними органами та низкою зацікавлених міністерств і відомств. В рамках спільних дій посилено протидію загрозам у сфері боротьби з незаконним переміщенням через державний кордон незаконних мігрантів, підакцизних товарів, контрабанди наркотичних засобів та зброї».

Олег Слободян також зазначив, що «загалом було затримано понад 320 нелегальних мігрантів, 1700 порушників державного кордону, близько чотирьох тисяч порушників прикордонного режиму». Крім того, через кордон не пропущено понад 1200 потенційних нелегальних мігрантів, а також виявлено та вилучено близько 400 тонн спирту, 2,5 мільйона пачок сигарет, 70 кілограмів наркотичних засобів, 280 одиниць зброї, близько чотирьох тисяч боєприпасів та 315 кг бурштину».

Помічник голови ДПСУ також він додав, що «враховуючи напруженість обстановки, на окремих ділянках державного кордону продовжено проведення оперативно-профілактичних заходів з протидії протиправній діяльності з залученням резервів». Такі заходи, зокрема, тривають на Волині, Буковині та Закарпатті, а також на ділянці Азово-Чорноморського  регіонального управління.

Про це повідомили сьогодні, 15 грудня, в прес-службі ДПСУ.

dailylviv.com

До теми

16:23 14 січня 2021 р.

З літака не втечеш: іракці-нелегали полетіли примусово зі Львова в Багдад

Виконуючи рішення Галицького районного суду міста Львова, сьогодні, 14 січня, правоохоронці супроводили нелегальних мігрантів з пункту тимчасового перебування іноземців та осіб без громадянства до міжнародного аеропорту «Львів» і примусово видворили їх до Республіки Туреччина, транзитом Львів – Стамбул, Стамбул - Багдад.

Рубрика: Закон

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Газова петля чи зашморг?

Рубрика: Економіка

У кого купувати дешевий газ

Рубрика: Економіка

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу