До роботи: дільничні офіцери об’єднаних територіальних громад закінчили навчання

17:15 6 лютого 2021 р.

У Харківському національному університеті внутрішніх справ відбулися урочисті заходи з нагоди випуску слухачів курсів спеціалізації дільничних офіцерів поліції, закріплених за поліцейськими дільницями об’єднаних територіальних громад.

Про це інформує Урядовий портал, пише DailyLviv.

Упродовж 2,5 місяців 84 слухачі, які прибули з різних підрозділів головних управлінь Національної поліції та управлінь патрульної поліції ДПП Волинської, Дніпропетровської, Житомирської, Закарпатської, Сумської, Івано-Франківської, Львівської, Миколаївської та Харківської областей, удосконалювали знання із загальноправових дисциплін, поліпшували навички керування автотранспортом, вивчали домедичну, тактико-спеціальну та вогневу підготовку. Курси проходили за підтримки IСITAP (Міжнародної програми підвищення кваліфікації для органів кримінального розслідування Департаменту юстиції США).

В урочистостях взяли участь заступник Голови Національної поліції України генерал поліції третього рангу Олександр Фацевич, ректор Харківського національного університету внутрішніх справ генерал поліції третього рангу Валерій Сокуренко, керівник відділу з правоохоронних питань посольства США Сара Лангенкамп, начальниця управління по взаємодії з громадами Департаменту превентивної діяльності НПУ старший лейтенант поліції Майя Бреславська, начальниця Управління патрульної поліції в Харківській області ДПП старший лейтенант поліції Альона Стрижак, радник відділу з правоохоронних питань посольства США Френк Герберт, менеджер програм відділу з правоохоронних питань посольства США Олег Савчин, координатор проектів відділу з правоохоронних питань посольства США Андрій Книш, координатори з професійного навчання міжнародної програми ІСІТАР, проректори університету.

Відбулася церемонія вручення свідоцтв. Із успішним закінченням навчання випускників привітав заступник Голови Національної поліції Олександр Фацевич: «Сьогодні ми випускаємо поліцейських офіцерів громад, які пройшли посилений курс підготовки. Дякую за допомогу експертам ІСІТАР, викладачам університету, які проводили заняття. В університеті це перший випуск поліцейських офіцерів громади. Ми і надалі будемо співпрацювати в цьому напрямку. Головна наша мета, щоб кожна територіальна громада мала свого поліцейського офіцера, який би жив проблемами громади».

Начальниця Управління по взаємодії з громадами Департаменту превентивної діяльності Майя Бреславська зазначила: «Проект «Поліцейський офіцер громади» є перспективним та успішним. Він уже впроваджується, і поліцейські офіцери громади працюють майже по всій державі. Вітаю вас із приєднанням до нашої поліцейської родини. Ви доклали максимум зусиль, щоб засвоїти знання та набути навичок. Я вірю, що кожен з вас покаже високий рівень професіоналізму, працюючи у громадах. Успіху вам!».

Керівник відділу з правоохоронних питань посольства США Сара Лангенкамп у своєму виступі привітала поліцейських офіцерів та зазначила, що теоретичні знання та практичні навички, здобуті за час навчання в університеті, стануть їм у нагоді в подальшій службі.

Після завершення заходу ректор університету запросив почесних гостей ознайомитися з об’єктами інфраструктури університету, де навчалися поліцейські офіцери громад. Вони оглянули навчально-тренувальні полігони, стрілецький комплекс. Відвідали гості спеціалізовані аудиторії, в тому числі аудиторію ім. Т. Г. Шевченка. Ознайомилися з Центром Українсько-Польського розвитку, багатофункціональним тренувально-спортивним комплексом «Динамо-Арена» та оглянули гуртожиток.


До теми

13:00 16 квітня 2021 р.

Чиновниця з Дрогобиччини приписала собі до зарплати майже 300 тисяч гривень

На Львівщині судитимуть працівницю соцзахисту, яка привласнила бюджетні кошти: вносила до бухгалтерської документації неправдиві відомості про розмір свого грошового забезпечення.

Рубрика: Закон

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Громада Сокільників проти багатоповерхівок

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знищення МАФів і мікробізнесу під час пандемії

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу