До дільничних інспекторів можна звертатися в он-лайн-режимі

11:13 16 вересня 2013 р.

Зокрема – для розшуку безвісті зниклих громадян

Міністерство внутрішніх справ України запроваджує нову веб-сторінку про роботу служби дільничних інспекторів міліції, спрямовану, зокрема, для оперативної взаємодії у сфері боротьби з правопорушеннями, розшуку безвісті зниклих громадян та встановлення правопорушників. Повідомляючи про це, ВЗГ ГУ МВС України у Львівській області пояснює, що відповідна географічна інформаційна система «Дільничні інспектори міліції» (ГІС «ДІМ») – це система збирання, оброблення, аналізу та графічної візуалізації даних на електронній мапі, а також інформації щодо дільничних пунктів міліції, дільничних інспекторів міліції, звернень громадян тощо.

Причому ця система має веб-інтерфейс. А розташована на веб-сторінці МВС України за електронною адресою http://91.227.69.67.

творено її метою безпосередньої взаємодії населення з органами внутрішніх справ, насамперед – дільничними інспекторами міліції, підвищення ефективності роботи дільничних інспекторів міліції з питань профілактики правопорушень та соціальної спрямованості їх діяльності.

Тож серед завдань ГІС «ДІМ» – такі:

- надання органами внутрішніх справ громадянам відомостей про розташування дільничних пунктів міліції, персональний склад дільничних інспекторів, а також їх контактних даних через мережу Інтернет;

- інформування населення певного регіону/міста/району/вулиці про небезпечні злочинні прояви, стан правопорядку, порядок звернення до органів внутрішніх справ за допомогою в установленні зниклих безвісті осіб, дітей, невідомих хворих, розшуку злочинців, що переховуються від слідства та суду;

- забезпечення безпосереднього контакту громадян з органами внутрішніх справ, у тому числі – дільничними інспекторами міліції, з метою повідомлення чи отримання інформації;

- відображення в системі повідомлень та інформації громадян для відповідного реагування на них органами внутрішніх справ за умови дотримання вимог Закону України «Про захист персональних даних»;

- організація контролю керівництва органів внутрішніх справ та громадськості за роботою дільничних інспекторів міліції на територіях обслуговування.

Отримання та оброблення інформації, яка надходить до ГІС «ДІМ» від громадян протягом дня (не менше трьох разів упродовж робочого часу) здійснюють відповідальні працівники ГУМВС, УМВС за графіками, затвердженими начальниками ГУМВС, УМВС. Причому інформація, отримана від громадян, перевіряється відповідальним працівником ГУМВС, УМВС – з метою визначення її належності до компетенції органів внутрішніх справ і, у разі належності, реєструється в електронній системі та надсилається електронною поштою чергової частини за територіальністю.

Щодо повідомлень, які не належать до компетенції органів внутрішніх справ, то відповідальний працівник дає роз’яснення авторові повідомлення про неможливість його розгляду та необхідність звернення до відповідних органів. При цьому повідомлення, які є анонімними, реєструвати не будуть, а порядок використання інформації, що в них міститься, визначає відповідальний працівник ГУМВС, УМВС при первинному розгляді.

Натомість інформацію консультативного характеру опрацьовує у межах компетенції відповідальний працівник чи подають керівництву ГУМВС, УМВС для доручення працівникам підрозділу, до компетенції якого належить вирішення цього питання, та протягом п’яти діб відповідне роз’яснення вносять до ГІС«ДІМ». А в разі отримання від громадян інформації про вчинення кримінальних правопорушень, відповідальний працівник негайно повідомляє чергову частину ГУМВС, УМВС, міськрайліноргану.

Відтак будемо сподіватися, що це нововведення й справді працюватиме...

dailylviv.com

До теми

21:10 27 січня 2021 р.

Два роки в’язниці за «замінування» вокзалу

Закінчено судовий розгляд у кримінальному провадженні щодо 22-річного жителя Пустомитівського району, якого обвинувачували у неправдивому повідомленні про підготовку вибуху, що загрожувало загибеллю людей (ч.1 ст.259 КК України).

Рубрика: Закон

11:35 27 січня 2021 р.

Керівницю Архітектурно-будівельного нагляду посадили під домашній арешт

Галицький районний суд Львова призначив очільниці ЛКП «Архітектурно-будівельний нагляд» Наталії Юзич запобіжний захід у вигляді цілодобового домашнього арешту до 21 березня 2021 року. До цього часу її також відсторонили від посади.

Рубрика: Закон

15:55 26 січня 2021 р.

Личаківський та Галицький відділи поліції об’єднані у Львівське районне управління і змінили адресу

Громадян, які проживають у Личаківському та Галицькому районах міста Львова, з питань особистого прийому, подачі заяв та звернень до поліції просять звертатися за адресою: м. Львів, вул. Романчука, 18.

Рубрика: Закон

17:34 25 січня 2021 р.

Водій вантажвки «ДАФ» з похмілля давав поліціянтам 5 тис грн

Слідчі Стрийського районного управління поліції вилучили кошти (неправомірну вигоду) та відкрили за фактом кримінальне провадження. Максимальне покарання, що загрожує водію – позбавлення волі на строк до чотирьох років.

Рубрика: Закон

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Газова петля чи зашморг?

Рубрика: Економіка

У кого купувати дешевий газ

Рубрика: Економіка

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу