Четверо учнів «замінували» школи на Львівщині

12:28 24 травня 2019 р.

Фото до новини


Фото: lv.npu.gov.ua

Правоохоронці нагадують, що неправдиве повідомлення про «замінування» – кримінальний злочин.

Про це повідомили в п’ятницю, 24 травня, в прес-службі Головного управління поліції у Львівській області, де також розповіли, що правоохоронці з’ясували цього року на Львівщині особи чотирьох неповнолітніх, котрі надали неправдиві повідомлення про «замінування» навчальних закладів. Останнє таке повідомлення – про «замінування» школи на вулиці Степана Бандери у Львові – надійшло до поліції 22 травня.

«Під час обстеження приміщення навчального закладу та прилеглої території вибухонебезпечних та підозрілих предметів  виявлено не було. Правоохоронці з’ясували, що неправдиве повідомлення надала учениця четвертого класу цієї ж школи», – поінформували також в обласному управлінні поліції.

«Від початку року на Львівщині це вже четверте неправдиве повідомлення від учнів про «замінування» навчальних закладів. Усі вони розкриті. Телефонують як хлопці, так і дівчата і причини таких своїх вчинків вони називають подібні – контрольні, іспити, небажання відвідувати уроки і таке інше», – розповіли також в обласному управлінні поліції.

Відтак, Головному управлінні поліції у Львівській області закликають батьків і вчителів: «Пам’ятайте, що неправдиве повідомлення про замінування – не жарт – це кримінальне правопорушення. Нагадайте ще раз дітям про неприпустимість таких вчинків та про відповідальність, яка за це передбачена. А учням хочемо нагадати – у вас попереду ціле життя, не руйнуйте його на самому початку. Завідомо неправдиве повідомлення про загрозу безпеці громадян, знищення чи пошкодження об’єктів власності – злочин, передбачений статтею 259 Кримінального кодексу України».

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Твітері або Facebook

dailylviv.com

 

Останні новини