Червоноградська прокуратура домоглася звільнення інваліда з ізолятора

15:52 12 січня 2017 р.

Керівництво Жовківського відділення поліції незаконно утримувало в ізоляторі тимчасового тримання інваліда другої групи.

У Львівській обласній прокуратурі повідомили сьогодні, 12 січня, що Червоноградською місцевою був виявлений під час перевірки додержання вимог Кодексу України про адміністративні правопорушення в діяльності ізолятора тимчасового тримання (ІТТ) Жовківського відділення поліції факт незаконного поміщення та утримання там інваліда другої  групи. Його, як з’ясував прокурором, помістили туди на підставі постанови Залізничного районного суду Львова, згідно з якою він був притягнутий до адміністративної відповідальності за частиною 1 статті 173-2 Кодексу України про адміністративні правопорушення (КУпАП) – на нього накладено стягнення у виді адміністративного арешту терміном на одну добу.

Але оскільки, відповідно до вимог чинного законодавства – зокрема, частини 2 статті 32 КУпАП, адміністративний арешт не може застосовуватись до інвалідів першої та другої груп, за вказівкою місцевої прокуратури керівництвом Жовківського відділення поліції незаконно утримувану особу звільнено з ІТТ негайно. Про це повідомили сьогодні, 12 січня, в прес-службі прокуратури Львівської області.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів