Аваков хоче конфісковувати майно за неправдиві повідомлення

16:38 15 липня 2020 р.

Фото до новини

Уряд підтримав законопроєкт МВС щодо посилення відповідальності за завідомо неправдиве повідомлення про загрозу безпеці громадян.

«Кількість завідомо неправдивих повідомлень про загрозу безпеці громадян, знищення чи пошкодження об’єктів власності за останній час набула загрозливого масштабу. У 2019 році слідчими Нацполіції розпочато досудове розслідування 2000 кримінальних проваджень. Правоохоронці вимушені реагувати на кожне таке повідомлення, задіюючи значну кількість спеціальної техніки та особового складу», ‑ зазначив міністр внутрішніх справ Арсен Аваков.

Законопроєктом пропонується як обов’язкове додаткове покарання - конфіскацію майна.

Передбачено також посилення кримінальної відповідальності у вигляді позбавлення волі строком від 4 до 8 років з конфіскацією майна, якщо об’єктами неправдивого повідомлення стали критично важливі об’єкти інфраструктури чи споруди, що забезпечують діяльність органів державної влади, або заклади охорони здоров’я та освіти.

За цей законопроєкт має проголосувати Верховна Рада України, повідомляє МВС України.

Щоденний Львів інформував, що Кабмін запропонував штрафувати власників підприємств, установ та організацій за клієнтів без масок.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

 

новобудови Львів