Апеляційний суд не дозволив приватизувати 200 м² у Львові

11:15 21 вересня 2017 р.

Обласний Апеляційний суд Львівської області підтримав позицію прокуратури й не допустив незаконного відчуження у приватну власність фізичних осіб самочинно перебудованих нежитлових приміщень загальною площею майже 200 м² у Львові.

Про це повідомили сьогодні, 21 вересня, в прес-службі прокуратури Львівської області, де також конкретизували: Ідеться про об’єкти на вулицях Київській – площею понад 66 м², Кониського – близько 37 м², а також Митрополита Андрея – майже 88 м². Встановлено, що вказані особи задля здійснення підприємницької діяльності самовільно здійснили реконструкцію, перепланування та перебудову цих приміщень, не маючи при цьому необхідних дозволів від співвласників будинку, документів на земельну ділянку та будівництво».
«Однак, незважаючи на це, внаслідок протиправного рішення Франківського районного суду Львова у цивільній справі, зловмисники все ж набули право власності на ці приміщення. Цей факт виявили працівники прокуратури Львівської області та забезпечили участь у розгляді справи судом апеляційної інстанції задля оскарження незаконного рішення в інтересах Львівської міської ради. Відтак, суд апеляційної інстанції скасував рішення Франківського районного суду Львова та відмовив у позові повністю», – поінформували також у прес-службі прокуратури Львівської області.

dailylviv.com

До теми

09:33 25 січня 2022 р.

Суд над поліціянтами зі Львова відновиться у Тернополі 18 лютого

Тернопільський апеляційний суд перейшов до стадії дебатів, розглядаючи скаргу на вирок шістьом львівським поліцейським, засудженим до 8 років позбавлення волі за смерть юнака.

Рубрика: Кримінал

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Політичні переслідування: Порошенко - №1

Рубрика: Політика

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу