Львівський апеляційний суд скасував два рішення Дрогобицького міськрайонного

11:20 27 січня 2017 р.

Прокуратура запобігла протиправному узаконенню об’єктів самочинного будівництва.

У прокуратурі Львівської області запевнили сьогодні, 27 січня, що нею «вживаються заходи до скасування незаконних судових рішень, які постановлені судами Львівської області та стосуються незаконного визнання права власності на об’єкти нерухомості та земельні ділянки». «Упродовж 2016 року органами прокуратури Львівщини в порядку моніторингу судових рішень, що розміщені у Єдиному державному реєстрі судових рішень оскаржено в апеляційному порядку 19 судових рішень, 15 з яких на даний час скасовано – зазначено також у повідомленні прокуратури.

«Зокрема, 23 та 24 січня 2017 року Апеляційним судом Львівської області скасовано два рішення Дрогобицького міськрайонного суду, якими задоволено позови громадян та безпідставно визнано право власності на самочинно збудоване нерухоме майно загальною площею 116 квадратних метрів. Апеляційний суд погодився з доводами апеляційних скарг прокурора про те, що судами першої інстанції, всупереч вимог статті 376 Цивільного кодексу України, визнано за позивачами право власності на самобуди за відсутності будь-яких доказів набуття ними прав на земельну ділянку на законних підставах та прийняття об’єкта до експлуатації», – повідомили сьогодні, 27 січня, в прес-службі прокуратури Львівської області.

dailylviv.com

До теми

18:04 21 січня 2021 р.

На Львівщині придбали магістральну теплову мережу за 216 тис грн

Злочинну схему заволодіння майном комунального підприємства “Червоноградтеплокомуненерго” міської ради викрили оперативники управління стратегічних розслідувань у Львівській області, слідчі слідчого управління обласної поліції за процесуального керівництва прокуратури області.

Рубрика: Закон

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Газова петля чи зашморг?

Рубрика: Економіка

У кого купувати дешевий газ

Рубрика: Економіка

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу