Активіст закликав Генпрокурора й керівника поліції зупинити свавілля у Львові (відео)

15:00 28 липня 2016 р.

  • 0
Ярослав Порада

Ярослав Порада
Фото: dk-zaxid.com

Громадський діяч Ярослав Порада поширив в інтернеті відеозвернення до Юрія Луценка й Хатії Деканоідзе.

Громадський діяч, представник ГО «Дорожній контроль. Захід» Ярослав Порада звернувся до Генерального прокурора України Юрія Луценка з проханням зупинити свавілля правоохоронних органів та органів місцевого самоврядування Львова. Активіст просить забезпечити відновлення справедливості, гарантії захисту права власності та зменшення процвітання корупції в правоохоронних, контролюючих органах Львова, які на даний час активно процвітають у місті», – повідомили на сайті ГО «Дорожній контроль. Захід», де також опублікували відповідне відеозвернення й поінформували:

«Громадський діяч Ярослав Порада (представник ГО «Дорожній контроль ЗАХІД») звернувся до керівника Національної поліції України Хатії Деканоідзе з проханням забезпечити охорону прав і свобод людини, протидіяти злочинності, підтримати публічний порядок та громадську безпеку у Львові. Відеозвернення скероване до керівника Національної поліції України з метою зупинення свавілля правоохоронних органів та органів місцевого самоврядування, через конфлікт, що виник на розі вулиць  Варшавської й Соснової. Ярослав Порада розповів у ньому:

«На сьогоднішній день функції поліції у Львові кардинально протилежні існуючим нормам моралі та суперечать основним функціям правоохоронних органів. Суть проблеми полягає у тому, що на даний момент в Львові мешканці вулиць Варшавської та Соснової раптово виявили своє незадоволення початком будівництва, яке має усі законні підстави на існування.

Неконтрольована та агресивна громада перешкоджає початку проведення будівельних робіт під егідою очільника міста, який має матеріальне зацікавлення у даному питанні та використовує весь спектр правових і силових методів для блокування діяльності забудовника. Залучившись підтримкою поліції у Львові, яка всіма шляхами сприяє меру міста у здійсненні його злочинної діяльності та розправи з «ворогами», ситуація набула статусу неконтрольованої і критичної. Дії поліції суперечать нормам права та моралі, а також ставить під загрозу авторитет органів внутрішніх справ».

Громадський діяч додав, що поліція у Львові підтримує злочинність, сприяє публічному безпорядку та не вселяє надію щодо можливості забезпечення нею громадської безпеки львів’ян, саме тому активіст надіється на підтримку вищих органів влади, зокрема – керівника Національної поліції України Хатії Деканоідзе».

Про це також повідомили на сайті ГО «Дорожній контроль. Захід», де опублікували відповідне відеозвернення.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

18:06 25 травня 2020 р.

Суд у Львові оголосив вирок підпалювачу автомобіля журналістки Радіо Свобода

Галицький суд Львова 25 травня ухвалив рішення у справі підозрюваного в підпалі автомобіля журналістки Радіо Свобода Галини Терещук – 19-річного Якоба Сарахмана. Вирок суду – 5 років позбавлення волі з 3-річним іспитовим терміном.

Рубрика: Закон

17:38 25 травня 2020 р.

На ПП "Краківець" вилучили "Опель"

Авто з невідповідністю номера кузова та підроблений міжнародний страховий сертифікат виявили прикордонники Мостиського загону.

Рубрика: Закон

Останні новини

Додаткова сесія ЗНО буде 24 липня-10 серпня, додатково зареєструватись можна відсьогодні

Усіх охочих зробити тест на антитіла до Covid-19 мер скерував у приватні лабораторії

Суд у Львові оголосив вирок підпалювачу автомобіля журналістки Радіо Свобода

На 105-ти ринках Львівщини склали акти щодо усунення недоліків

На ПП "Краківець" вилучили "Опель"

Всі новини Львова та області

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Захист інформполя України від РФ

Рубрика: Політика

Україномовні медіа в Україні

Рубрика: Політика

Заборони у законопроєкті №2693 "Про медіа"

Рубрика: Політика

Провали Президента за перший рік

Рубрика: Політика

Свобода слова. Правдивого чи й брехливого?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу