Адвокат Петра Димінського знову запевнив, що той не втікав із місця ДТП

14:54 28 вересня 2017 р.

Микола Лисий назвав розслідування справи за участю президента львівських «Карпат» необ'єктивним.

Адвокат президента львівських «Карпат» Микола Лисий укотре заявив, що «ЗМІ однобоко висвітлюють інформацію» щодо його клієнта й «свідомо формують громадську думку, якою без вироку суду людину уже засудили». Юрист також наголосив, Петро Димінський не тікав із місця події і без усіляких повісток дав згоду на проведення його допиту, під час якого відповів на усі запитання слідчих, а також дав згоду на проведення медичного обстеження, відібрання зразків ДНК та інших слідчих дій».
Микола Лисий додав: «Після цього відбулись події, які дають усі підстави сумніватись в об'єктивному розслідуванні обставин ДТП. В хід розслідування втрутилось керівництво МВС України, зокрема, міністр Аваков та його радник Геращенко. Більше того, проведення досудового розслідування доручено Головному слідчому управлінню Національної поліції України, тобто підрозділу, безпосередньо підпорядкованому МВС».
Адвокат також  запевнив, що вже написав скарги на дії слідчих, які скеровані до Генеральної прокуратури, Національної поліції та до суду й, що 23 серпня Димінський пройшов «плановий медогляд» у швейцарській клініці і «жодних повісток про допити, дослідження чи відібрання якихось проб не отримував». Микола Лисий написав це на своїй сторінці в інтернет-мережі «Facebook».

dailylviv.com

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Політичні переслідування: Порошенко - №1

Рубрика: Політика

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу