5 років позбавлення волі за антидержавну писанину у російській соцмережі

16:07 9 березня 2023 р.

Фото до новини

Засуджено жительку Самбірщини за пропаганду війти та підтримку збройної агресії РФ проти України.

Про це повідомила Львівська обласна прокуратура, пише Dailylviv.com.

За підтримання публічного обвинувачення прокурорів Львівської обласної прокуратури жительку Самбірщини визнано винною у виправдовуванні, визнанні правомірною та запереченні збройної агресії російської федерації, глорифікації таких осіб, порушення рівноправності громадян та пропаганду війни (ч.ч. 2, 3 ст. 436-2, ч.1 ст.161, ст. 436 КК України). Їй призначено покарання – 5 років позбавлення волі.

Прокурори у суді довели, що з березня по червень 2022 року засуджена на своїй особистій сторінці у забороненій соціальній мережі Однокласники розповсюджувала дописи, у яких виправдовувала та визнавала правомірною збройну агресію рф.

Окрім цього,  вона поширювала дописи в яких прославляла осіб, що беруть участь та сприяють збройному вторгненню на суверенну територію України. Зокрема, возвеличувала армію, вихваляла військових збройних сил рф зі словами: «Ви наша гордість», «Наші захисники», «боги війни», «Поклон вам», «Перемога буде зa нами» тощо.

Також жінка поширювала образливі висловлювання, які принижують національну честь та гідність української нації, її державність та суверенітет.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Твітері або Facebook

dailylviv.com

 

Останні новини