38-річного львів’янина засуджено за ухилення від мобілізації з іспитовим строком

12:00 24 березня 2015 р.

  • 1


Фото: 17tv.com.ua

Як повідомили у вівторок в прес-службі обласної прокуратури, вироком Сихівського районного суду 38-річного громадянина визнано винним у вчиненні кримінального правопорушення за статтею 336 Кримінального кодексу України – ухилення від призову за мобілізацією.

На Львівщині винесено черговий вирок за ухилення від призову за мобілізацією. Вироком Сихівського районного суду міста Львова 38-річного громадянина визнано винним у вчиненні кримінального правопорушення за статтею 336 Кримінального кодексу України – ухилення від призову за мобілізацією.

Останній, отримавши повістку та будучи згідно з висновком військово-лікарської комісії придатним до проходження військової служби, без поважних причин у визначений час не прибув до Галицько-Франківського об’єднаного районного військового комісаріату, таким чином ухилився від призову. Судом затверджено угоду про визнання винуватості, укладену між прокурором та обвинуваченим, та засуджено останнього до двох років позбавлення волі з іспитовим строком один рік.

Про це повідомили сьогодні, 24 березня, в прес-службі прокуратури Львівської області.

dailylviv.com

Коментарі(1)

55

12:06 24 березня 2015 р.

Відповісти

Це напевно один випадок коли судья не получив хабаря щоб уникнути відповідальність.Тепер кожний буде йти на умовне, щоб бути цілим.Ганьба українській владі.

До теми

16:28 17 січня 2020 р.

Суд у Львові обрав запобіжний захід директорці підприємства

Галицький районний суд Львова обрав директорці підприємства запобіжний захід у вигляді тримання під вартою з можливістю внесення 126 тисяч гривень застави, яку фігурантка сплатила.

Рубрика: Закон

16:15 17 січня 2020 р.

На Львівщині затримали податківців-здирників

Оперативники Управління стратегічних розслідувань у Львівській області з’ясували, що охочі до легкої наживи податківці вимагали та зрештою отримали від власника готельного комплексу 1000 та 200 доларів за те, що «мовчатимуть» про виявлені під час перевірки порушення, а саме – неофіційно найманих працівників.

Рубрика: Закон

16:00 17 січня 2020 р.

На Львівщині ліквідували транскордонний канал нелегальної міграції

Оперативники Західного регіонального управління Державної прикордонної служби України у взаємодії зі співробітниками відділу боротьби зі злочинами, пов’язаними з торгівлею людьми ГУ Нацполіції у Львівській області, а також підрозділами Державної міграційної служби України та Прикордонної варти Республіки Польща ліквідували транскордонний канал нелегальної міграції громадян Туреччини.

Рубрика: Закон