13 млн грн зникли з депозитів громадянина Польщі у ПАТ «Кредобанк», – адвокати

12:55 14 січня 2017 р.

«Кредобанк» безпідставно відмовляє у поверненні депозитних вкладів та відсотків у розмірі майже 20 000 000 гривень, оскільки вони були привласнені третіми особами і, ймовірно, не без участі працівників банку.

З такою проблемою до адвокатського об’єднання "ГАЛЛЕКС" звернувся громадянин Республіки Польща, повідомили "Щоденний Львів" у "ГАЛЛЕКС"і.

У травні 2007 року між Піотром Лібацкі (Piotr Libacki) та ПАТ "Кредобанк" було укладено договори про банківські вклади на загальну суму майже 5 000 000 гривень, що на той час це складало майже 1 000 000 $ США.

Починаючи з жовтня 2008 року до січня 2016 року Піотр Лібацкі (Piotr Libacki) не прибував на територію України через незалежні від нього обставини.

У березні 2014 року невідома особа представила працівнику банку підроблену довіреність, підписану, нібито, самим Піотром Лібацкі (Piotr Libacki), закрила депозитні рахунки та перевела кошти - 13 000 000 гривень на рахунок, відкритий цією ж невідомою особою в ПАТ «АртемБанк», інформують адвокати.

Про зняття та переведення такої значної суми коштів не знав жоден з керівників банку (відділення), а працівник, який проводив цю операцію навіть не зіставив відомості, викладені в довіреності, із тими, що були в розпорядженні банку, наголошують в "ГАЛЛЕКС"і.

Докладніше про ситуацію зі зникненням коштів говоритимуть 16 січня на прес-конференції у Львівському прес-клубі.

dailylviv.com

До теми

21:44 22 січня 2021 р.

Брата генерала СБУ Василя Пісного - Петра затримали на півмільйонному хабарі - ЗМІ

У четвер, 21 січня, у Києві поліція затримала 62-річного мешканця Львова, який вимагав майже півмільйона гривень у громадянина, який хоче відкрити свою АЗС. За даними ОРД, оприлюдненими наступного дня, затриманим виявився Петро Пісний, рідний брат генерала СБУ і колишнього заступника керівника управління «К» СБУ Василя Пісного.

Рубрика: Закон

10:53 22 січня 2021 р.

Продаж зброї та боєприпасів: біля Яворівського полігону спіймали контрактника-продавця

На Львівщині внутрішня безпека Нацполіції викрила військового на протиправній діяльності. Старший сержант однієї з військових частин Збройних сил України налагодив «схему» продажу зброї та боєприпасів.

Рубрика: Закон

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Газова петля чи зашморг?

Рубрика: Економіка

У кого купувати дешевий газ

Рубрика: Економіка

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу