Юрій Горішевський і Богдан Нижник. Львів прощається з воїнами

21:18 27 травня 2024 р.

Фото до новини

Поховають воїнів на Личаківському кладовищі.

У вівторок, 28 травня, Львів попрощається з військовослужбовцями Юрієм Горішевським та Богданом Нижником, які загинули від рук російських окупантів, захищаючи Україну. Мерія закликає львів’ян та гостей міста долучитись до міської церемонії прощання та утриматися в цей час від проведення розважальних заходів і святкувань.

Чин похорону захисників розпочнеться об 11:00 у Гарнізонному храмі свв. апп. Петра і Павла, об 11:30 відбудеться міська церемонія прощання на площі Ринок.

 Біографічні довідки захисників

 

Завантажити фото

Юрій Горішевський (05.05.1980-20.05.2024). Львів’янин.

Навчався у середній загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №91 м. Львова. Здобув освіту за спеціальністю «Економіка і право» у приватному акціонерному товаристві «Вищий навчальний заклад «Міжрегіональна Академія управління персоналом». Згодом вступив до Львівського торговельно-економічного університету.

У мирний час займався приватним підприємництвом у будівельній сфері. Упродовж 2011-2017 років проживав у місті Куп’янськ Харківської області, надалі працював у Королівстві Швеція. За словами рідних, був надзвичайно комунікабельним, жив і викладався на повну.

Напередодні повномасштабного вторгнення російської федерації повернувся на Батьківщину. З перших днів війни, попри незадовільний стан здоров’я та відсутність військового досвіду, добровільно став на захист держави від окупантів. Виконував бойові завдання на південному та східному напрямках у лавах 31-ї окремої механізованої бригади Сухопутних військ Збройних Сил України. Під час проходження служби отримав звання «молодший сержант».

У Юрія Горішевського залишилися мама, сестра і донька. 

 

Завантажити фото

Богдан Нижник (26.05.1984-01.03.2024). Уродженець села Магерів Львівської області.

Навчався у Магерівському опорному закладі загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів. З відзнакою закінчив Львівський національний університет імені Івана Франка за спеціальністю «Фінанси».

Після завершення навчання працював у Банку за спеціальністю, але згодом змінив сферу діяльності. Останнє місце роботи ПП «Вікнотерм». У вільний час захоплювався літературою, подорожами, активно займався спортом.

З початком повномасштабного вторгнення російської федерації став на захист держави від окупантів. Боронив незалежність та суверенітет України на східному напрямку у лавах 24-го полку Національної гвардії України.

У Богдана Нижника залишилися батьки, дружина, двоє дітей та брат.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів