Ярослав Мурин боронив Україну у складі 15-го мобільного прикордонного загону «Сталевий кордон». Прощання в неділю

14:55 18 листопада 2023 р.

Фото до новини

У неділю, 19 листопада, Львів попрощається з військовослужбовцем Ярославом Мурином, який загинув від рук російських окупантів, захищаючи Україну.

Мерія закликає львів’ян та гостей міста утриматися в цей час від проведення розважальних заходів та святкувань, пише DailyLviv.com

Чин похорону військовослужбовця розпочнеться об 14.30 у храмі великомученика Дмитрія УГКЦ (вул. Загірна, 28А). Поховають воїна на Ряснянському цвинтарі.

Ярослав Мурин (29.12.1982-14.11.2023). Львівʼянин.

Навчався у середній загальноосвітній школі №30. Здобув освіту у державному навчальному закладі «Львівське вище професійне училище харчових технологій», згодом закінчив Національний університет харчових технологій.

Після завершення навчання працював пекарем на колишньому Львівському хлібокомбінаті №2, також обіймав посаду механіка-наладчика обладнання на місцевому підприємстві харчової промисловості. Протягом останнього періоду працював на підприємстві «Енджой» поблизу Львова. Захоплювався рибальством, обожнював проводити вільний час на природі. Був винятково товариською людиною.

У березні 2023 року добровольцем приєднався до Державної прикордонної служби України. Боронив територіальну цілісність та суверенітет держави у складі 15-го мобільного прикордонного загону «Сталевий кордон» ДПСУ.

У Ярослава Мурина залишилися дружина, сестра та донька.

Нагадаємо, у суботу, 18 листопада, Львів попрощався з військовослужбовцями Іваном Равлінком, Тарасом Сивеньким, Андрієм Пилипівим, які загинули від рук російських окупантів, захищаючи Україну.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів