Виконком ЛМР ухвалив рішення щодо меморіалу Героям Небесної сотні у Львові

14:15 23 лютого 2018 р.


Фото: city-adm.lviv.ua

У п’ятницю, 23 лютого, на засіданні виконкому Львівської міськради ухвалили рішення «Про погодження спорудження пам’ятника-меморіалу героям «Небесної сотні» на вулиці Кривоноса та затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва на облаштування ЛКП «Зелений Львів» громадського простору з вшанування памʼяті героїв «Небесної сотні» на вулиці Кривоноса».

Про це повідомили сьогодні, 23 лютого, в прес-службі Львівської міськради. Начальник управління архітектури й урбаністики Львівської міськради Юліан Чаплінський зазначив: «Закінчено процедуру надання землі ЛКП «Зелений Львів». У ЛКП «Зелений Львів» є кошти в сумі 500 тисяч гривень на початок цих робіт. Також є попередня домовленість про виділення коштів в сумі 15 мільйонів гривень. Це рішення дає нам можливість освоювати ті гроші, які спрямованіЛКП «Зелений Львів» на будівництво меморіалу».

Юліан Чаплінський також запевнив: «Роботи по меморіалу рухаються континуально від того конкурсу, який ми оголошували. Історія є доволі довга, оскільки перший конкурс було провалено через малу кількість робіт і їх низьку якість. Другий конкурс був успішний, переможці далі рухаються у сторону реалізації цього проекту».

Начальник управління архітектури й урбаністики ЛМР також поінформував: «З приводу того, що ми маємо масу бюрократичних перепон, ми були повинні зробити як містобудівну документацію і погодити її на сесії міськради, так і земельну документацію. Земля є відведена з двох боків вулиці Кривоноса на ЛКП «Зелений Львів», яке буде розпорядником коштів».

Юліан Чаплінський також розповів: « Цей об’єкт меморіалу складається з двох частин: площі з стелою на верхній терасі та з мосту. Власне сьогодні, закінчуючи формальну сторону, маючи погоджену земельну документацію і детальний план території, виконком мав право надати містобудівні умови й обмеження, а також дозвіл на порушення благоустрою».

dailylviv.com

До теми

19:48 19 липня 2020 р.

19 липня на Львівщині вшанували загиблих у «Бродівському оточенні»

Сьогодні, 19 липня, відбулось вшанування пам’яті українських вояків, військовиків інших національностей, полеглих у липні 1944 року під час Другої світової війни у «Бродівському оточенні».

Рубрика: Історія

15:26 29 червня 2020 р.

У Львові вшанували Героя України Василя Сліпака

Сьогодні, 29 червня, на вулиці Дорошенка, 9 у Львові відкрили мурал, присвячений всесвітньо відомому українському оперному співаку, солісту Паризької національної опери, волонтеру, учаснику Революції Гідності та бойових дій на Сході України Василю Сліпаку.

Рубрика: Історія

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Мікропідприємці у Львові вийшли на захист спрощеної системи

Рубрика: Економіка

Туризм на Львівщині: епідемічний синдром

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Кредити Льова повертатимуть ненароджені

Рубрика: Економіка

Медреформа: як довершити

Рубрика: Медицина

Всі відео розділу