Сьогодні вулицями Львова вже традиційно пройшов Марш слави Української повстанської армії (відео)

17:54 12 жовтня 2014 р.


Фото: Павло Паламарчук / «День»

Серед учасників маршу до дня створення УПА, яке вже вкотре кілька років поспіль проводить товариство пошуку жертв війни «Пам'ять», були колишні політв'язні й репресовані, члени громадських організацій та клубів воєнно-історичної реконструкції, одностайні у думці, що «приклад «упівців» у боротьбі із загарбниками зараз є вкрай актуальним, бо без минулого немає майбутнього».

Сьогодні, 12 жовтня, вулицями Львова пройшов Марш слави Української повстанської армії. Серед учасників Маршу до дня створення УПА, яке вже вкотре кілька років поспіль проводить у Львові  товариство пошуку жертв війни «Пам'ять», – колишні політв'язні і репресовані, члени громадських організацій та клубів воєнно-історичної реконструкції, одностайні у думці, що «приклад «упівців» у боротьбі із загарбниками зараз є вкрай актуальним, бо без минулого немає майбутнього».

Ходу супроводжував духовий оркестр, котрий виконував  музику повстанських часів, а попереду колони верхи їхали прапороносці. Про це повідомила сьогодні, 12 жовтня, львівський кореспондент київської газети «День» Тетяна Козирєва.


Відео: tvzikua

dailylviv.com

До теми

19:25 13 квітня 2021 р.

Депутати затвердили 70 дат пам'ятного календаря Львівщини, з яких 14 вже минули

Перелік пам’ятних історичних дат і ювілеїв визначних особистостей у 2021 році, який затвердила 13 квітня Львівська обласна рада. Цікаво, що про Геца,Труша, Мартовича, Онишкевича, Леонтовича, Федака, яких треба було згадати вже раніше, на сайті Львівської обласної ради немає жодного згадування.

Рубрика: Історія

11:22 24 березня 2021 р.

У Польщі поставлять пам'ятник українському священнику-рятівнику Омеляну Ковчу

Пам'ятник видатному українському гуманісту, блаженному священномученику отцю Омеляну Ковчу, відомому як “парох концтабору Майданек”, встановлять у четвер 25 березня на Дорозі мучеників Майданека у Любліні, Польща.

Рубрика: Історія

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Громада Сокільників проти багатоповерхівок

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знищення МАФів і мікробізнесу під час пандемії

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу