Володимир Ганущак, Юрій Шляпніков. Понеділок стане днем смутку у Львові

13:27 2 лютого 2025 р.

Чин похорону Володимира Ганущака та Юрія Шляпнікова розпочнеться об 11:00 у Гарнізонному храмі свв. апп. Петра і Павла. Опісля, орієнтовно об 11:30, відбудеться загальноміська церемонія прощання на площі Ринок.

Про це інформує пресслужба ЛМР, пише DailyLviv.com.

Завтра, 3 лютого, Львів попрощається із військовослужбовцями Володимиром Ганущаком та Юрієм Шляпніковим, які захищали Україну від російських окупантів. Мерія закликає львів’ян та гостей міста долучитись до міської церемонії прощання та утриматися в цей час від проведення розважальних заходів та святкувань.

Зранку о 09:00 відбудеться молитва і прощання з Володимиром Ганущаком у церкві Зіслання святого Духа УГКЦ (вул. Трильовського, 9).

Чин похорону Володимира Ганущака та Юрія Шляпнікова розпочнеться об 11:00 у Гарнізонному храмі свв. апп. Петра і Павла. Опісля, орієнтовно об 11:30, відбудеться загальноміська церемонія прощання на площі Ринок. 

Поховають захисників на Личаківському кладовищі.  

Біографічні довідки захисників

 

Завантажити фото

Володимир Ганущак (25.06.1978-26.01.2025). Львів’янин.

Навчався у середній загальноосвітній школі №98 міста Львова. Здобув вищу освіту у Національному університеті «Львівська політехніка» за спеціальністю «Радіоелектронні пристрої, системи та комплекси» та отримав кваліфікацію інженера в галузі електроніки та телекомунікацій. Закінчив військову кафедру при університеті.

Працював провідним інженером із впровадження та експлуатації радіомережі у Товаристві з обмеженою відповідальністю «Лайфселл». У вільний час захоплювався літературою, цікавився новітніми технологіями та вивчав іноземні мови. Часто подорожував із родиною.

Капітан. Після початку повномасштабного вторгнення росії став на оборону держави від ворога до складу 128-ї окремої гірсько-штурмової Закарпатської бригади оперативного командування «Захід» Сухопутних військ Збройних Сил України. У червні 2024 року був переведений до 419-го окремого батальйону безпілотних систем. Боронив державу на східному напрямку фронту.

У Володимира Ганущака залишилися батьки, дружина та двоє синів.

 

 

Завантажити фото

Юрій Шляпніков (05.05.1988-04.04.2024). Львів'янин.

Навчався у середній загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №91 м. Львова. Закінчив львівський коледж комунального господарства (сьогодні – Відокремлений структурний підрозділ «Техніко-економічний фаховий коледж Національного університету «Львівська політехніка»).

Після завершення навчання працював на приватному підприємстві «Лео Кераміка». У вільний час захоплювався футболом. За словами сім’ї, був «винятково доброю людиною та мав широке коло друзів».

Після початку повномасштабного вторгнення російської федерації став на захист України до складу 68-ї окремої єгерської бригади імені Олекси Довбуша оперативного командування «Захід» Сухопутних військ Збройних Сил України. Боронив суверенітет та територіальну цілісність держави на Харківському та Донецькому напрямках.

В Юрія Шляпнікова залишилися батько та сестра з родиною.

DailyLviv.com

Іран погрожує Україні ракетними ударами

У Львові встановлюють новий колектор на глибині близько 6,5 метра. Замість австрійського

Трамп знехтував пропозицією Зеленського спільної боротьби з іранськими дронами

Вимушено змінено час та обсяг відключень світла через російську нічну атаку

У Львові обирають шостого найкращого двірника за ввесь час існування конкурсу

Викрав сім велосипедів, які мешканці Львова зберігали на сходових майданчиках та в коридорах

На Львівщині ледь не згоріло село Когути

Шість російських ракет і 28 ударних БпЛА влучили в цілі цієї ночі

Киянин травмував ногу під час спуску з гори Плішка

Згорів двигун припаркованої у Зимній Воді автівки

На Харківщині армія РФ влучила безпілотником у приміський поїзд

Ворог застосував 10 119 дронів–камікадзе та здійснив 3623 обстріли населених пунктів і позицій наших військ

Поширював зі Львова відеопродукцію порнографічного характеру

На Львівщині нагадують, що штраф для паліїв становить від 3 060 до 6 120 грн

Росіяни атакували чотири райони Київської області

На деяких ділянках Києва тимчасово призупинив рух електротранспорт

Вночі ворог найбільше атакував три райони Київщини

На Київщині від атак дронів і ракет загинуло троє людей

На Львівщині закінчили повітряну тривогу, оголошену через пуски крилатих ракет

Повітряна тривога на Львівщині через пуски крилатих ракет повітряного базування

Понад 350 сортів півоній — сучасні, рідкісні та історичні зразки світової селекції виставлять у Львові

Фіксують виліт стратегічних літаків РФ з Далекого Сходу

У суботу світло вимикатимуть всюди в Україні - Укренерго

13 львівських університетів хочуть зробити безбар'єрними

Громадянина України депортували з Польщі і заборонили йому в’їзд до Шенгенської зони на сім років

Саудівська Аравія транспортуватиме нафту в обхід Ормузької протоки

Володимир Зеленський зустрівся зі спадкоємним принцом Ірану Резою Пахлаві

У Львові МАФи заважають будівництву євроколії до Євросоюзу

Михайла Хміля обрали в.о. директора Асоціації «Єврорегіон Карпати Україна – Карпатська агенція регіонального розвитку»

14 березня світло на Львівщині відключатимуть двом групам споживачів

У Львові врятували тхора, якого віз водій під наркотиками (відео)

Львівщина буде сьогодні зі світлом. Зміна графіка

Ростислав Сенгеєв, Сергій Лозовий, Євген Кушпіт, Володимир Чернецький. Львів оплакує Захисників

Як вибрати валізу для частих відряджень і не пошкодувати про покупку

У Львові вперше встановлять лавки зі сонячними батареями. Локації

У частині регіонів України відключень електроенергії немає - Шмигаль

Німецька делегація оглянула стан облаштування антидронового захисту коштом ФРН на одній з підстанцій НЕК «Укренерго»

До Дня українського добровольця у Львові 35 захисників посмертно нагородили «Почесним знаком святого Юрія»

До дня народження Романа Шухевича запланували завершити всі основні роботи на будівлі музею генерал-хорунжого УПА

Директорка і головна економістка комунального підприємства Львова фіктивно працевлаштовували заради бронювання