Військові музиканти вшанували у Львові оборонців Донецького аеропорту

17:00 20 січня 2020 р.

Фото до новини


Фото: facebook.com/tkachukpp

Музиканти зведеного оркестру концертом вшанували пам'ять «кіборгів» у аеропорту «Львів».

У Львові в день п’ятої річниці героїчної оборони Міжнародного аеропорту «Донецьк»військові музиканти виступили з концертом в Міжнародному аеропорту «Львів». У концерті взяли участь музиканти з оркестрів Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного, 80-ї окремої десантно-штурмової бригади, Національної гвардії України.

Про це у повідомив у «Facebook» начальник Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного Павло Ткачук. За його словами, «своїм виступом наші митці вшанували пам’ять захисників України, які довгих 242 дні героїчно обороняли Донецький аеропорт».

«Оборона ДАП увійшла в новітню історію України як символ мужності та звитяги українського воїна. Навіть ворог віддав належне українським захисникам аеропорту за незламність духу, назвавши їх кіборгами», – зазначив Павло Ткачук.

Як інформував «Щоденний Львів», у понеділок, 20 січня, з 18:00 в управлінні туризму міськради на вулиці Руській презентуватимуть діяльність комунального підприємства «Бюро спадщини».

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Твітері або Facebook

dailylviv.com

 

Останні новини