У «Зеленому Львові» сподіваються відкрити Меморіал Героїв Небесної сотні в лютому

17:15 17 січня 2019 р.


Фото: city-adm.lviv.ua

У Львівській міськраді запевнили: «До завершення основних робіт з будівництва Меморіалу пам’яті Героїв Небесної сотні залишилося вже менше місяця».

Про це повідомили в четвер, 17 січня, в прес-службі Львівської міськради, де також розповіли: «Роботи вже виконано на суму близько двох мільйонів гривень. Зокрема, готова стела, здійснюється її покриття спеціальним металом кортеном. Залито фундамент під оглядові майданчики та проводяться роботи з гравірування портретів Героїв Небесної сотні на нержавіючій сталі».

Заступник директора комунального підприємства «Зелений Львів» Андрій Шульський зазначив: «Зараз монтують кортен на металоконструкцію, виготовляють портрети, їх гравірують на нержавіючому металі. Думаю, до 19 лютого вже буде змонтовано повністю кортен під стелу та встановлені таблички з портретами героїв Небесної сотні. І так само має бути замощена площадка перед стелою».

«Зараз тривають підготовчі роботи по монтажу першої оглядової площадки, і згодом її будуть бетонувати. Загальна вартість проекту – 10 мільйонів 836 тисяч гривень. Зараз освоєно два мільйони гривень і на один мільйон гривень закуплено матеріали: металоконструкції, щебінь, решту будівельних матеріалів», – поінформував також Андрій Шульський

«У цьому році також планується облаштування території перед стелою, замощення її бруківкою, облаштування трьох оглядових майданчиків, проведення водовідведення та освітлення. І весною буде проведено роботи з благоустрою території», – розповів також заступник директора комунального підприємства «Зелений Львів»

dailylviv.com

До теми

14:01 22 жовтня 2021 р.

Львів відмовився на вимогу Верховного суду передати рештки агента НКВС Миколи Кузнєцова Росії

Виконавчий комітет Львівської міської ради одноголосно відхилив вимогу Верховного суду щодо передання рештків агента НКВС Миколи Кузнєцова. «Питанням, яке викликає резонанс, є рішення Верховного суду, який спонукає виконавчий комітет прийняти рішення стосовно праху Кузнєцова.

Рубрика: Історія

13:41 22 жовтня 2021 р.

Історичний ареал Львова погодили всупереч спротиву депутатів. Слово - за міністерством

Сьогодні, 22 жовтня, виконавчий комітет Львівської міської ради прийняв рішення про погодження меж історичного ареалу Львова. Далі всю документацію скерують у Міністерство культури та інформаційної політики. Там це питання буде розглянуто на науковій раді та, за позитивного висновку, затверджене Міністром. Після цього документ набуде чинності.

Рубрика: Історія

14:21 15 жовтня 2021 р.

Енкаведисти добивали повстанців прикладами гвинтівок чи автоматів: перепоховання на Львівщині

15 жовтня у селі Соколівка Буської територіальної громади Золочівського району, перепоховали віднайдені рештки 16-ти воїнів Української повстанської армії.

Рубрика: Історія

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Європейський день боротьби з торгівлею людьми

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Притулок для тварин у Львові: хто гальмує

Рубрика: Ситуації і пригоди

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Депутат ЛМР Сергій Івах про комунальне майно і не тільки

Рубрика: Політика

Всі відео розділу