У Росії просять віддати їй львівський пам’ятник першій жінці-космонавту

18:32 29 червня 2015 р.

  • 2


Фото: press-centr.com

Сенатор Ради Федерації РФ від Ярославської області Анатолій Лісіцин звернувся до міського голови Львова з проханням дозволити перенесення пам’ятника першій жінці-космонавту на її батьківщину.

За словами члена верхньої палати російського парламенту, пам’ятник Терешковій у Львові може бути демонтований на вимогу депутатів міськради відповідно до закону про декомунізацію. Лісіцин також розповів:

«Днями відправив офіційне звернення до мера Львова Садового з проханням розглянути, в разі прийняття рішення про демонтаж пам’ятника, мою пропозицію про його перенесення на Ярославську землю. Мій Фонд (Фонд Анатолія Лісіцина. – Ред.) зробить усе необхідне, щоб це відбулося. Знаю, що мої земляки мене цілком підтримаютья».

Пам’ятник Терешковій у Львові (три промені зірки й жінка в скафандрі) розташовано біля аеропорту на вулиці Виговського (колишня вулиця Терешкової). Монумент являє собою три промені зірки і жінку в скафандрі. Про це повідомили сьогодні, 29 червня, в російській агенції «Интерфакс».

dailylviv.com

Коментарі(2)

Ігор - Роману

20:51 29 червня 2015 р.

Відповісти

Як Ви, вочевидь, зауважили, це "за словами члена верхньої палати російського парламенту, пам’ятник Терешковій у Львові може бути демонтований на вимогу депутатів міськради відповідно до закону про декомунізацію". Але оскільки члени верхньої палати російського парламенту навряд чи заходять цей сайт, то Вам було б доречніше розмістити своє запитання на сайті верхньої палати російського парламенту, чи ж не так? :-)

Роман

19:59 29 червня 2015 р.

Відповісти

А яке має відношення до комунізації перша жінка-космонавт?

До теми

16:28 10 березня 2020 р.

У центрі Львова урочисто заспівали Державний Гімн

У вівторок, 10 березня, перед міською Ратушею на площі Ринок у Львові відбулося з нагоди 155-річчя і дня першого публічного виконання Державного Гімну України його урочисте виконання.

Рубрика: Історія

14:00 2 березня 2020 р.

Львів’яни вшанували в Закерзонні вояків УПА

У неділю, 1 березня, українська делегація вшанувала пам'ять 62 воїнів УПА, які загинили у боях з військами НКВС у місцевості Монастир-Бучина та в селі Верхрата.

Рубрика: Історія

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Захист інформполя України від РФ

Рубрика: Політика

Україномовні медіа в Україні

Рубрика: Політика

Заборони у законопроєкті №2693 "Про медіа"

Рубрика: Політика

Провали Президента за перший рік

Рубрика: Політика

Свобода слова. Правдивого чи й брехливого?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу