У Львові вшанують жертв голодоморів

11:50 24 листопада 2016 р.

25 листопада у вестибюлі головного корпусу Львівського національного університету імені Івана Франка буде розміщено композицію із колосків, а 26 листопада на площі навпроти пам’ятника Тарасові Шевченку відбудеться екуменічна панахида.

У прес-службі Львівського національного університету імені Івана Франка повідомили сьогодні «Щоденному Львову», що в п’ятницю, 25 листопада у вестибюлі його головного корпусу розмістять композицію з колосків, яка символізуватиме та нагадуватиме про трагічні події 1932-33 років. А о 16.00 на площі перед університетом студенти, викладачі та адміністрація вишу запалять лампадки, виклавши їх у вигляді хреста, як символічне нагадування нинішнім і прийдешнім поколінням про численні жертви штучного Голодомору, спрямованого на етноцид українців. 

Натомість у прес-службі Львівської міськради повідомили , що в суботу, 26 листопада, о 15.30 на площі навпроти пам’ятника Тарасові Шевченку розпочнеться екуменічна панахида за жертвами голодоморів 1921-1922, 1932-1933, 1946-1947 років в Україні, а о 15.59 буде оголошено загальнонаціональну «Хвилину мовчання». У цей час у всіх церквах міста лунатимуть дзвони.

Після цього відбудеться акція «Засвіти свічку!», під час якої керівництво міста та області, представники громадськості запалять свічки і лампадки на площі навпроти пам’ятника Тарасові Шевченку. А о 16.30 розпочнеться «Хода пам’яті» учнівської та студентської молоді із запаленими лампадками до Пам’ятного знаку жертвам Голодомору та політичних репресій на проспекті В’ячеслава Чорновола.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Твітері або Facebook

dailylviv.com

 

Останні новини