У Львові вшановують пам’ять розстріляних членів ОУН

09:38 25 листопада 2015 р.


Фото: galinfo.com.ua

Керівництво області й представники громадськості покладуть квіти та лампадки до могил, опісля на місці поховання відбудеться чин панахиди.

«25 листопада на Кортумовій горі у Львові, що поблизу Янівського кладовища, пройдуть заходи зі вшанування пам’яті активістів Організації Українських Націоналістів, яких нацисти розстріляли в листопаді 1942 року» – повідомили сьогодні, 25 листопада, «Щоденному Львову» в прес-службі обласної ради, де також поінформували:

«Відтак, керівництво області та представники громадськості покладуть квіти та лампадки до могил членів ОУН. Опісля на місці поховання відбудеться чин панахиди. Виїзд громадськості та ЗМІ відбудеться о 13:30 від будівлі Львівської обласної ради.

У 1942 році у відповідь на вбивство офіцера німецької поліції, яке вчинили українські націоналісти, нацисти розстріляли в Галичині близько 100 заручників. Зокрема, 25-27 листопада на схилі Кортумової гори у Львові нацисти розстріляли 28 членів ОУН».

dailylviv.com

До теми

20:29 8 травня 2021 р.

На Львівщині вшанували вояка дивізії Галичина, учасника Норильського повстання

Сьогодні, 8 травня, у роковини смерті на Меморіалі невідомому воякові УПА, що на Марсовому полі Личаківського кладовища, вшанували пам’ять голови Львівського крайового братства ветеранів національно-визвольної боротьби Олеся-Дмитра Гуменюка.

Рубрика: Історія

19:25 13 квітня 2021 р.

Депутати затвердили 70 дат пам'ятного календаря Львівщини, з яких 14 вже минули

Перелік пам’ятних історичних дат і ювілеїв визначних особистостей у 2021 році, який затвердила 13 квітня Львівська обласна рада. Цікаво, що про Геца,Труша, Мартовича, Онишкевича, Леонтовича, Федака, яких треба було згадати вже раніше, на сайті Львівської обласної ради немає жодного згадування.

Рубрика: Історія

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Презентація проєкту «Порфирій Бажанський. Від рукопису до аудіосеріалу»

Рубрика: Культура

Знищення МАФів і мікробізнесу під час пандемії

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу