У Львові вшанували В’ячеслава Чорновола

19:22 24 грудня 2013 р.


Фото: galinfo.com.ua

Промовити добрі слова видатному українському політику, публіцисту, діячу руху опору проти русифікації та національної дискримінації, від дня народження якого минуло сьогодні 76 років, зібралася біля пам’ятника на його честь на вулиці Винниченка, що поблизу будівлі облради, численна група людей.

Серед присутніх – керівництво обласної ради та заступники голови облдержадміністрації, які поклали квіти до пам’ятника Чорноволу і вшанували Героя України хвилиною мовчання. «У наших спогадах В’ячеслав Чорновіл – це патріот, глибоко порядна людина, яка щиро вірила в майбутню незалежність України, – зазначив перший заступник голови ЛОДА Олексій Сторчило. – І з кожним роком повага до його постаті зростає. Такі люди, як В’ячеслав Максимович, мають бути прикладом для наших політиків, адже є багато чому навчитися у нього – щирості, патріотизму, заповзятості та Подвигу».

«В’ячеслав Чорновіл зробив вагомий внесок в історію нашої держави – ініціював проголошення Декларації про державний суверенітет України 16 липня 1990 року та Акту проголошення Незалежності України 24 серпня 1991-го, – наголосив голова ЛОР Петро Колодій. – Ще за життя В’ячеславові Чорноволу вдалося стати справжньою легендою. Його поважали, до його слова дослухалися, його діям вірили. Погляди та переконання В’ячеслава Чорновола є вкрай актуальними й сьогодні. Зважаючи на події, які відбуваються у нашій країні, та намагання влади рухатися до минулого, нині всіх нас має гуртувати головна мета відомого політика, чию пам’ять сьогодні вшановуємо – нам потрібно будувати українську Україну!».

Про це повідомляє сьогодні, 24 грудня, «День».

dailylviv.com

До теми

16:59 9 січня 2021 р.

У Львові знищили інформаційну таблицю Степана Федака

Напередодні 160-ліття від дня народження галицького українського громадського діяча, фінансиста, філантропа, адвоката – Степана Федака, яке припадає на 9 січня, вандали знищили інформаційну таблицю, встановлену кілька років тому на будинку визначного галичанина.

Рубрика: Історія

23:19 24 грудня 2020 р.

Греко-католики починають святкувати Різдво 25-го грудня

Парафія церкви Різдва Пресвятої Богородиці та Святого Антонія Чернівецької єпархії УГКЦ зі спільної ініціативи парафіян та настоятеля отця Василя Гасинця цього року вперше святкуватиме Різдво Христове за новим стилем – 25 грудня.

Рубрика: Історія

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Газова петля чи зашморг?

Рубрика: Економіка

У кого купувати дешевий газ

Рубрика: Економіка

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу