У Львові вшанували річницю Майдану автопробігом і молебнем (відео)

19:00 21 листопада 2014 р.


Фото: facebook.com/groups/AUTOMAIDAN

День Гідності та Свободи у Львові вшанували також на площі біля пам’ятника Тарасові Шевченку – молитвою за Україну.

У Львові активісти громадських організацій вшанували сьогодні, 21 листопада, річницю Майдану автопробігом, в якому було близько 20 машин. Учасники акції приїхали до будівель обласної прокуратури, СБУ, Львівської обладміністрації і управління МВС, де перед входом вони запалили лампадки і шини.

Активіст руху «Рабів до раю не пускають» Іван Спринський повідомив кореспонденту «Радіо Свобода»: «Сьогодні вшановуємо пам’ять загиблих героїв і річницю початку Майдану, тому прийшли під важливі державні установи, щоб нагадати чиновникам, що вони мають працювати сумлінно для країни і людей. А якщо вони не схаменуться і не буде належної роботи, то колеса ніхто не використовуватиме, а діятимемо адекватно».

День Гідності та Свободи у Львові також вшанували на площі біля пам’ятника Кобзареві молитвою за Україну, потім відбулось віче, в якому брали участь у події менше півсотні львів’ян. Зокрема, владика УГКЦ Венедикт Алексійчук наголосив у проповіді: «Якщо свобода та гідність будуть в наших серцях, в нашій свідомості, в нашій душі, то, незважаючи на те, які обставини – суспільні чи політичні – будуть відбуватися, все добре, що в нас всередині, вийде назовні». 

Увечері студенти Українського католицького університету планують відтворити атмосферу Майдану. Студенти цього навчального закладу першими у Львові – ввечері 21 листопада – вийшли до пам’ятника Шевченкові у Львові, щоб вимагати від влади підписання Угоди про асоціацію з Європейським союзом. Наступного дня понад дві тисячі студентів протестували у Львові.

Про це повідомивляється в п'ятницю на сайті «Радіо Свобода».


Відео: Дивись Інфо

dailylviv.com

До теми

19:25 13 квітня 2021 р.

Депутати затвердили 70 дат пам'ятного календаря Львівщини, з яких 14 вже минули

Перелік пам’ятних історичних дат і ювілеїв визначних особистостей у 2021 році, який затвердила 13 квітня Львівська обласна рада. Цікаво, що про Геца,Труша, Мартовича, Онишкевича, Леонтовича, Федака, яких треба було згадати вже раніше, на сайті Львівської обласної ради немає жодного згадування.

Рубрика: Історія

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Презентація проєкту «Порфирій Бажанський. Від рукопису до аудіосеріалу»

Рубрика: Культура

Знищення МАФів і мікробізнесу під час пандемії

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу