У Львові вшанували річницю Майдану автопробігом і молебнем (відео)

19:00 21 листопада 2014 р.


Фото: facebook.com/groups/AUTOMAIDAN

День Гідності та Свободи у Львові вшанували також на площі біля пам’ятника Тарасові Шевченку – молитвою за Україну.

У Львові активісти громадських організацій вшанували сьогодні, 21 листопада, річницю Майдану автопробігом, в якому було близько 20 машин. Учасники акції приїхали до будівель обласної прокуратури, СБУ, Львівської обладміністрації і управління МВС, де перед входом вони запалили лампадки і шини.

Активіст руху «Рабів до раю не пускають» Іван Спринський повідомив кореспонденту «Радіо Свобода»: «Сьогодні вшановуємо пам’ять загиблих героїв і річницю початку Майдану, тому прийшли під важливі державні установи, щоб нагадати чиновникам, що вони мають працювати сумлінно для країни і людей. А якщо вони не схаменуться і не буде належної роботи, то колеса ніхто не використовуватиме, а діятимемо адекватно».

День Гідності та Свободи у Львові також вшанували на площі біля пам’ятника Кобзареві молитвою за Україну, потім відбулось віче, в якому брали участь у події менше півсотні львів’ян. Зокрема, владика УГКЦ Венедикт Алексійчук наголосив у проповіді: «Якщо свобода та гідність будуть в наших серцях, в нашій свідомості, в нашій душі, то, незважаючи на те, які обставини – суспільні чи політичні – будуть відбуватися, все добре, що в нас всередині, вийде назовні». 

Увечері студенти Українського католицького університету планують відтворити атмосферу Майдану. Студенти цього навчального закладу першими у Львові – ввечері 21 листопада – вийшли до пам’ятника Шевченкові у Львові, щоб вимагати від влади підписання Угоди про асоціацію з Європейським союзом. Наступного дня понад дві тисячі студентів протестували у Львові.

Про це повідомивляється в п'ятницю на сайті «Радіо Свобода».


Відео: Дивись Інфо

dailylviv.com

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Відеоканал Гола правда за лаштунками театру опери і балету у Львові

Рубрика: Культура

Відеоканал Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

Відеоканал БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Відеоканал Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Відеоканал Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу