У Львові відтворять події часів утворення ЗУНР

09:24 4 листопада 2018 р.

  • 0
  • 759


Фото: loda.gov.ua

У неділю, 4 листопада, У Львові відбудеться урочистий марш слави Галицької Армії та військ Української Народної Республіки, а також театралізоване військово-історичне дійство «Бої за Львів» у парку «На валах».

Про це повідомили в прес-службі Львівської облдержадміністрації, де також розповіли: «Центральними вулицями міста пройде марш слави ЗУНР. Реконструктори з усієї України у формі Української Галицької армії пройдуть від скверу «На Валах» через проспект Свободи у супроводі оркестру, який виконуватиме відомі стрілецькі пісні та марші.

«Окрім того, громадська організація «Товариство пошуку жертв війни «Пам’ять» проведе у сквері «На Валах» театралізоване військово-історичне дійство «Бої за Львів», яке відтворить події 1918 року. Локацію для відтворення вибрали не випадково – взялись відтворювати події у тих місцях, де вони справді відбувались 100 років тому», – поінформували також у прес-службі Львівської облдержадміністрації.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

10:25 1 січня 2019 р.

У Львові відбудеться громадське віче

1 січня відзначатимуть 110-ту річницю від дня народження голови Проводу Організації українських націоналістів Степана Бандери.

Рубрика: Історія

  • 0
  • 891