У Львові відкриють першу частину Меморіалу пам'яті Героїв Небесної Сотні

12:30 1 серпня 2019 р.

  • 0


Фото: city-adm.lviv.ua

Міський голова Львова Андрій Садовий заявив на засіданні сесії ЛМР: «23-24 серпня ми будемо відкривати першу частину Меморіалу пам'яті Героїв Небесної Сотні».

Про це повідомили в четвер, 1 серпня, в прес-службі Львівської міськради. Міський голова Львова Андрій Садовий зазначив також: «Роботи ведуться. Усіх запрошую, зарезервуйте собі час».

«Минулого тижня на місці будівельних робіт відбулась координаційна нарада усіх служб, які залучені до процесу будівництва. Роботи з будівництва Меморіалу пам’яті Героїв Небесної Сотні на вулицях Кривоноса й Замковій тривають. Виконано 65% робіт – підрядник доробляє сходи, замощує бруківкою площадку перед стелою, триває підготовка до встановлення огорожі на оглядових майданчиках, також завершується будівництво підпірної стіни вздовж вулиці Кривоноса і тривають роботи зі встановлення система освітлення», – поінформували також у міськраді.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

18:24 18 січня 2020 р.

У понеділок у Львові вшанують в’язня нацистського табору Аушвіц

У річницю смерті відомого громадського діяча, в’язня нацистського табору Аушвіц, Омеляна Коваля у Львові відбудуться поминальні заходи. У понеділок, 20 січня, на Личаківському кладовищі відбудеться посвячення нової надгробної плити.

Рубрика: Історія

09:45 1 січня 2020 р.

У Львові відбудеться віче

У середу, 1 січня, о 14.00 біля пам'ятника Степанові Бандері на площі Кропивницького у Львові розпочнеться відзначення 111-ї річниці від дня народження голови Проводу ОУН Степана Бандери.

Рубрика: Історія