У Львові урочисто відзначатимуть День Соборності

09:45 22 січня 2019 р.


Фото: loda.gov.ua

22 січня Україна відзначає День Соборності України й соту річницю Акту Злуки Української Народної Республіки і Західно-Української Народної Республіки.

Про це повідомили в прес-службі Львівської міськради, де також розповіли: «22 січня о 18.00 год на площі Ринок зачитають Акт Злуки з відеосупроводом, пролунають стрілецькі пісні у виконанні Львівського муніципального хору «Гомін». Завершить концертну програму виступ учнів школи мистецтв №5 Львова».

«На площі Ринок відкрилася виставка про ключові віхи Злуки. У міських бібліотеках відбуватимуться заходи з нагоди 100-річчя Акту Злуки Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки. А в навчальних закладах Львова відбудеться символічний «живий ланцюг» та буде проведено онлайн-захід «Ланцюг єднання живого слова». Зокрема, о 12.00 у всіх закладах освіти розпочнеться символічний «живий ланцюг», учасниками якого будуть педагогічні колективи та учнівська молодь. Для проведення такого заходу можливі локації – приміщення або територія закладів освіти», – поінформували також у ЛМР.

«22 січня у школах буде проведено онлайн-захід «Ланцюг єднання живого слова». Це читання художніх творів на патріотичну тематику в онлайн-ефірі. Усе буде проводитись згідно з графіком, який буде доступним на сайті управління освіти Львівської міської ради та на сайті навчально-методичного центру міста Львова. Для участі необхідно зайти у «Fakebook» в групу «Ланцюг єднання живого слова», заздалегідь зареєструвавшись у ній. Початок заходу – о 08.00 . Час в ефірі – п’ять хвилин», – повідомили також у прес-службі Львівської міськради.

dailylviv.com

До теми

14:21 15 жовтня 2021 р.

Енкаведисти добивали повстанців прикладами гвинтівок чи автоматів: перепоховання на Львівщині

15 жовтня у селі Соколівка Буської територіальної громади Золочівського району, перепоховали віднайдені рештки 16-ти воїнів Української повстанської армії.

Рубрика: Історія

13:29 15 жовтня 2021 р.

Повернувся з Галичини в Росію переконаним націоналістом: зізнання Гната Хоткевича під тортурами НКВД

Дослідники опублікували в мережі документи зі справи розстріляного митця Гната Хоткевича. Його засудили у 1938 році за сфабрикованим звинуваченням.

Рубрика: Історія

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Доступні кредити 5-7-9% на Львівщині

Рубрика: Економіка

100 днів ринку землі у Львівській області

Рубрика: Економіка

Маркетплейс для провайдерів, влади та ГО

Рубрика: Освіта і наука

Йосиф Ситник, заступник голови ЛОО ВО "Свобода", про політичні кулуари

Рубрика: Політика

Депутат ЛМР Сергій Івах про комунальне майно і не тільки

Рубрика: Політика

Всі відео розділу