У Львові розширено перелік учасників бойових дій УПА

11:00 24 листопада 2014 р.


Фото: AFP

Як повідомили в понеділок «Щоденному Львову» в прес-службі міської ради, на сесії ЛМР прийнято зміни до її ухвали №2286 від 11.04.2014 року «Про статус і соціальний захист ветеранів Української повстанської армії.

У прес-службі міської ради повідомили сьогодні, 24 листопада, «Щоденному Львову», що  четвер на сесії ЛМР прийнято зміни до її ухвали №2286 від 11.04.2014 року «Про статус і соціальний захист ветеранів Української повстанської армії». Виконувач обов’язків начальника управління соціального захисту Львівської міської ради Ігор Кобрин розповів: «Внесені зміни дозволять відновити історичну справедливість по підвищенню рівня соціальної захищеності осіб, які долучились до національно-визвольної боротьби з комуністичним режимом в середині минулого століття, а саме тепер громадяни, які постраждали внаслідок забезпечення діяльності УПА (постачали продукти, гроші, поширювали націоналістичні журнали, антирадянські листівки), й підвести цих громадян під розуміння учасника бойових дій УПА. Така зміна дозволить виплачувати цим громадянам доплату до пенсії в розмірі 1 тис. грн».

У повідомленні прес-служби міської ради також конкретизують:

«Слід нагадати, що з метою забезпечення цільового та раціонального використання бюджетних коштів, а також системного та комплексного підходу до вирішення питання соціального захисту ветеранів УПА, утворено комісію, яка визначає право мешканців міста на соціальний захист як ветеранів УПА. Власне цією Комісією й рекомендовано напрацювати прийняті 20 листопада зміни до Ухвали.

Станом на листопад 2014 року у Львові 326 ветеранів УПА отримували в управлінні соціального захисту Львівської міської ради щомісячну доплату до пенсії у розмірі 1 тис. грн. Загальна сума профінансованої доплати з початку року з бюджету міста становить 3,8 млн. грн. Цей вид доплати виплачують відповідно до Ухвали Львівської міської ради від 11.04.13р. №2286 «Про статус і соціальний захист ветеранів Української повстанської армії».

Контакти відділів соціального захисту районів міста Львова:

Галицький (вул. Ф. Ліста, 5): тел.: 261-44-50;

Личаківський (вул. Театральна, 10): тел.: 235-71-62;

Залізничний (вул. І. Виговського, 34): тел.: 295-82-28;

Франківський (вул. Генерала Т. Чупринки, 85): тел.: 237-50-81 ;

Шевченківський (вул. В. Липинського, 11): тел.: 252-28-40;

Сихівський (просп. Червоної Калини, 66): тел.: 254-64-80».

dailylviv.com

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Відеоканал Гола правда за лаштунками театру опери і балету у Львові

Рубрика: Культура

Відеоканал Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

Відеоканал БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Відеоканал Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Відеоканал Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу