У Львові розпочали демонтаж стели «Монумента Слави»

16:32 25 січня 2019 р.


Фото: city-adm.lviv.ua

У п’ятницю, 25 січня, на вулиці Стрийській у Львові розпочали демонтаж стели «Монумента Слави».

Про це повідомили в прес-службі Львівської міськради, де також розповіли: «Роботи виконує підприємець Роман Хома, з яким підписала угоду на проведення цих робіт Галицька районна адміністрація. Підрядник встановив риштування і розпочав знімати гранітні плити».

«Працюють альпіністи. Вони знімають гостроаварійні плити і поетапно, метр за метром, будуть демонтовувати саму стелу. Вартість робіт – близько 300 тисяч гривень. Важливі елементи стели будуть передані в музей «Територія терору», – зазначив заступник міського голови Львова з питань розвитку Андрій Москаленко.

«Завершено підготовку містобудівного розрахунку для оголошення архітектурного конкурсу для визначення того, яким чином має функціонувати територія, на якій розміщений Монумент Слави, спільно з парком імені Богдана Хмельницького, Стрийський парк, Академія сухопутних військ. Це точно буде облаштування громадського простору», – повідомив також Андрій Москаленко.

«Точні терміни завершення демонтажу поки сказати не можемо. Це великий об’єм робіт, і все залежатиме від погоднім умов також. Плити стараємося якомога акуратніше демонтовувати, щоб в подальшому їх можна було використати», – зазначив голова Галицької районної адміністрації Андрій Зозуля,

Керівник підрядної організації Роман Хома розповів: «Зараз розбираємо гранітні плити і тоді, поступово, будемо демонтовувати бетонну конструкцію. До роботи зараз залучено п’ятьох працівників. Складність робіт у тому, що працювати доводиться на висоті. Тому працюють альпіністи, які мають досвід таких робіт. Наразі використовуємо в роботі лише підручні засоби – відбійні молотки. Крани поки не залучаємо до роботи».

dailylviv.com

До теми

14:21 15 жовтня 2021 р.

Енкаведисти добивали повстанців прикладами гвинтівок чи автоматів: перепоховання на Львівщині

15 жовтня у селі Соколівка Буської територіальної громади Золочівського району, перепоховали віднайдені рештки 16-ти воїнів Української повстанської армії.

Рубрика: Історія

13:29 15 жовтня 2021 р.

Повернувся з Галичини в Росію переконаним націоналістом: зізнання Гната Хоткевича під тортурами НКВД

Дослідники опублікували в мережі документи зі справи розстріляного митця Гната Хоткевича. Його засудили у 1938 році за сфабрикованим звинуваченням.

Рубрика: Історія

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Доступні кредити 5-7-9% на Львівщині

Рубрика: Економіка

100 днів ринку землі у Львівській області

Рубрика: Економіка

Маркетплейс для провайдерів, влади та ГО

Рубрика: Освіта і наука

Йосиф Ситник, заступник голови ЛОО ВО "Свобода", про політичні кулуари

Рубрика: Політика

Депутат ЛМР Сергій Івах про комунальне майно і не тільки

Рубрика: Політика

Всі відео розділу