У Львові презентували стислу історію українського війська

20:50 1 липня 2015 р.


Фото: прес-служба Міністерства оборони України

У 58-му будинку офіцерів відбулася презентація альтернативної збірки «Словозброя», створеної в межах інтелектуально-просвітницького проекту «Відкрий українське».

 За словами упорядника збірки «Словозброя» Тараса Оліярчика, компактне видання містить на своїх двадцяти сторінках стислу історію українського війська, яка почалась ще з княжих часів та триває до сьогодні. А координатор проекту «Відкрий українське» Роман Брезіцький наголосив, що метою проекту є протидія російській пропаганді.

Натомість представник Регіонального медіа-центру (Львів) підполковник Володимир Скоростецький зазначив, що таких культурно-просвітницьких проектів має бути більше. Офіцер наголосив: «Зараз ми творимо новітню історію нашого народу і, зокрема, військову історію Збройних Сил України. Приємно, що до реалізації цього проекту дотичні саме молоді фахівці-історики. Кожна така збірка буде додатковим матеріалом для наших військовослужбовців в зоні антитерористичної операції, адже не рідко доводиться вступати у полеміку з мешканцями Донеччини та Луганщини, які тривалий час перебували під впливом антиукраїнських ідей».

Про це повідомили сьогодні, 1 липня, в прес-службі міністерства оборони України.

dailylviv.com

До теми

12:55 21 листопада 2021 р.

У Львові поклали квіти до могил загиблих під час Революції Гідності

День Гідності та Свободи запровадили на честь двох доленосних подій у новітній українській історії: Помаранчевої революції та Революції Гідності. Українці почали його відзначати у 2014 році.

Рубрика: Історія

14:58 2 листопада 2021 р.

Музейна знахідка: у Шевченківський гай привезуть новий експонат - хату 1920-х років з Полісся

Науковці Музею народної архітектури та побуту у Львові імені Климентія Шептицького у прикордонному поліському селі почали маркування конструктивних елементів хати, яку перевезуть до скансенсу.

Рубрика: Історія

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Проблема з насильством на Львівщині: як запобігають і вирішують

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Тиск на релігійну громаду Гефсиманія

Рубрика: Культура

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Парки Львівщини: реконструкція та будівництво

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу