У Львові представили «Книгу пам’яті» про 189-х полеглих військових

19:15 30 квітня 2018 р.


Фото: city-adm.lviv.ua

У понеділок, 30 квітня, у львівському Гарнізонному храмі святих апостолів Петра і Павла відбулася презентація «Книги пам`яті», до якої увійшли згадки про 189 загиблих військовослужбовців із Львівської області.

Про це повідомили сьогодні, 30 квітня, в прес-службі Львівської міськради, де також розповіли: «Книга пам’яті» укладена Національним військово-історичним музеєм України за ініціативи міністерства оборони України, з метою збереження пам`яті про військовослужбовців, які загинули під час проведення АТО на сході нашої держави впродовж 2014-2017 років. Наклад «Книги» призначений для безкоштовної передачі родинам загиблих військовослужбовців. Участь у презентації книги взяли військові капелани, родини загиблих військовослужбовців, військовослужбовці, львів’яни.

«Інформація, розміщена у виданні, базується на відкритих джерелах Міністерства оборони України, інтернет-ресурсах, а також зібрана шляхом безпосереднього контакту з учасниками бойових дій, родинами загиблих, громадськими активістами, журналістами тощо. Родинам полеглих захисників України книга передається безкоштовно», – поінформували також у міськраді.

«Нині видано друком дві частини «Книги пам’яті військовослужбовців Збройних Сил України, які загинули захищаючи суверенітет, територіальну цілісність та недоторканність України». Основна мета створення «Книги» – аби сучасні та прийдешні покоління завжди пам’ятали тих, хто пожертвував заради своєї країни найдорожчим – власним життям», – повідомили також у міськраді.

dailylviv.com

До теми

14:21 15 жовтня 2021 р.

Енкаведисти добивали повстанців прикладами гвинтівок чи автоматів: перепоховання на Львівщині

15 жовтня у селі Соколівка Буської територіальної громади Золочівського району, перепоховали віднайдені рештки 16-ти воїнів Української повстанської армії.

Рубрика: Історія

13:29 15 жовтня 2021 р.

Повернувся з Галичини в Росію переконаним націоналістом: зізнання Гната Хоткевича під тортурами НКВД

Дослідники опублікували в мережі документи зі справи розстріляного митця Гната Хоткевича. Його засудили у 1938 році за сфабрикованим звинуваченням.

Рубрика: Історія

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Доступні кредити 5-7-9% на Львівщині

Рубрика: Економіка

100 днів ринку землі у Львівській області

Рубрика: Економіка

Маркетплейс для провайдерів, влади та ГО

Рубрика: Освіта і наука

Йосиф Ситник, заступник голови ЛОО ВО "Свобода", про політичні кулуари

Рубрика: Політика

Депутат ЛМР Сергій Івах про комунальне майно і не тільки

Рубрика: Політика

Всі відео розділу