У Львові на честь Євгена Коновальця погасили маркований конверт

19:40 14 червня 2016 р.


Фото: прес-служба Львівської облдержадміністрації

Урочисту церемонію провели у залі головного відділення «Укрпошти».

У прес-службі Львівської обласної державної адміністрації розповіли сьогодні, 14 червня:

«У Львові погасили маркований конверт на честь Євгена Коновальця. Захід присвячено 125-й річниці від дня народження полковника Євгена Коновальця. Урочисту церемонію провели у залі головного відділення «Укрпошти».

«Такі поштові марки – унікальні візитні картки держави, що розповідають усьому світові про місце, звідки прибув конверт, їх історію і сучасність, – зазначила в.о. директора департаменту внутрішньої та інформаційної політики ЛОДА Марія Вагіла. – Впевнена, що цей святковий конверт з відбитком пам’ятного штемпеля, ще довго нагадуватиме як сучасникам, так і майбутнім поколінням про героя України Євгена Коновальця, адже чималий тираж таких конвертів розійдеться не лише Україною, а й світом».

Варто зазначити, що загальна кількість таких конвертів становить чотириста тисяч примірників.

Спецпогашення – це погашення спеціальним поштовим штемпелем поштових конвертів та марок, випущених з нагоди великих та пам’ятних подій. Спеціальний поштовий штемпель виготовляється Українським державним підприємством поштового зв’язку «Укрпошта» і використовується лише один день.

Відмінністю від поштових штемпелів стандартного зразка є зовнішнє оформлення. Дата, зазначена на поштовому штемпелі, відповідає дню ювілею. На ньому також зазначається назва події і зображується художній малюнок.

Спецпогашення має визначне історичне значення. Саме завдяки йому пам'ять про знаменну дату залишається в історії людства. Ювілейні конверти з відбитком святкового штемпеля займають почесні місця в колекціях філателістів усього світу».

dailylviv.com

До теми

19:25 13 квітня 2021 р.

Депутати затвердили 70 дат пам'ятного календаря Львівщини, з яких 14 вже минули

Перелік пам’ятних історичних дат і ювілеїв визначних особистостей у 2021 році, який затвердила 13 квітня Львівська обласна рада. Цікаво, що про Геца,Труша, Мартовича, Онишкевича, Леонтовича, Федака, яких треба було згадати вже раніше, на сайті Львівської обласної ради немає жодного згадування.

Рубрика: Історія

11:22 24 березня 2021 р.

У Польщі поставлять пам'ятник українському священнику-рятівнику Омеляну Ковчу

Пам'ятник видатному українському гуманісту, блаженному священномученику отцю Омеляну Ковчу, відомому як “парох концтабору Майданек”, встановлять у четвер 25 березня на Дорозі мучеників Майданека у Любліні, Польща.

Рубрика: Історія

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Громада Сокільників проти багатоповерхівок

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знищення МАФів і мікробізнесу під час пандемії

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу