У Львові демонтують стелу монумента часів СРСР

17:00 17 грудня 2018 р.


Фото: city-adm.lviv.ua

Галицька районна адміністрація підписала угоду з підрядником на демонтаж аварійної стели «Монумента Слави».

Заступник міського голови Львова з питань розвитку Андрій Москаленко повідомив у понеділок, 17 грудня: «Сьогодні між Галицькою районної адміністрацією і підрядною організацією підписано угоду про початок робіт з демонтажу аварійної стели «Монумента Слави». Під час обстеження було визначено, що найвища стела монумента перебуває у гостро аварійному стані, відтак потрібно було вчини усі протиаварійні заходи».

«Три рази оголошувався тендер на проведення робіт з демонтажу, але ніхто не подавався. Відповідно після цього вступила в дію пряма процедура підписання угоди з виконавцем робіт. Угоду сьогодні підписано і за сприятливих погодних умов роботи будуть розпочаті. Ті елементи, які можливо, і які готовий прийняти музей «Територія терору», будуть передані туди», – поінформував також Андрій Москаленко.

Голова Галицької районної адміністрації Андрій Зозуля зазначив: «Угода укладена з ТзОВ «БК Альтера» на 300 тисяч гривень. Роботи стартують, коли будуть сприятливі погодні умови, бо потрібно виставити риштування та безпечно на ньому працювати. Тому термін завершення робіт зможемо сказати, коли розпочнуть основні роботи. Спочатку потрібно буде демонтувати гранітні елементи, барельєфи, які є, а тоді демонтувати саму конструкцію стели».

Про це повідомили в понеділок, 17 грудня, в прес-службі Львівської міськради.

dailylviv.com

До теми

14:21 15 жовтня 2021 р.

Енкаведисти добивали повстанців прикладами гвинтівок чи автоматів: перепоховання на Львівщині

15 жовтня у селі Соколівка Буської територіальної громади Золочівського району, перепоховали віднайдені рештки 16-ти воїнів Української повстанської армії.

Рубрика: Історія

13:29 15 жовтня 2021 р.

Повернувся з Галичини в Росію переконаним націоналістом: зізнання Гната Хоткевича під тортурами НКВД

Дослідники опублікували в мережі документи зі справи розстріляного митця Гната Хоткевича. Його засудили у 1938 році за сфабрикованим звинуваченням.

Рубрика: Історія

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Європейський день боротьби з торгівлею людьми

Рубрика: Ситуації і пригоди

100 днів ринку землі у Львівській області

Рубрика: Економіка

Маркетплейс для провайдерів, влади та ГО

Рубрика: Освіта і наука

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Депутат ЛМР Сергій Івах про комунальне майно і не тільки

Рубрика: Політика

Всі відео розділу