У Львові буде сквер імені Василя Сліпака

12:30 23 квітня 2019 р.


Фото: facebook.comVasylSlipak

Сквер імені Василя Сліпака облаштують на вулиці Дорошенка в центрі Львова.

Про це, як повідомили на інформаційному порталі депутатів Львівської міської ради, розповіла на засіданні постійної комісії культури, молодіжної політики та спорту міськради начальниця департаменту розвитку ЛМР Наталія Бунда. За її словами, «відповідно до рекомендації комісії з найменування та перейменування назв вулиць, провулків, проспектів, площ, скверів та споруд у Львові, пропонується присвоїти ім’я Василя Сліпака скверу, розташованому на вулиці Дорошенка».

«З нагоди Дня міста скверам Львова традиційно присвоюють імена видатних постатей. Розпорядженням міського голови Андрія Садового утворено робочу групу з цього питання. Сквер, якому присвоять ім’я Героя України Василя Сліпака розташований на початку вулиці Петра Дорошенка, де є трамвайна зупинка. На стіні заплановано також намалювати мурал, присвячений співаку», – поінформувала також Наталія Бунда.

dailylviv.com

До теми

13:12 22 січня 2022 р.

У Львові відзначили 103 річницю проголошення Акту злуки УНР та ЗУНР та Дня Соборності України

Сьогодні, 22 січня, з нагоди відзначення 103-ї річниці проголошення Акту злуки УНР та ЗУНР та Дня Соборності України на Личаківському кладовищі відбулись урочисті заходи. Участь взяли представники обласної та міської влади, військові, громадські та політичні діячі міста, духовенство.

Рубрика: Історія

14:56 4 січня 2022 р.

Археологи виявили нові сенсаційні знахідки часів Римської імперії на Львівщині

Розвідкові розкопки нововідкритої пам’ятки часів германських племен виявили два нові унікальні археологічні об'єкти: поховання з обрядовими предметами всередині та заглиблену споруду, призначення якої поки залишається загадкою.

Рубрика: Історія

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Політичні переслідування: Порошенко - №1

Рубрика: Політика

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу