У львівських школах відбудеться «Ланцюг єднання живого слова»

17:05 21 січня 2019 р.


Фото: Світлина з архіву

У вівторок, 22 січня, у навчальних закладах Львова відбудеться символічний «живий ланцюг» та буде проведено онлайн-захід «Ланцюг єднання живого слова».

Про це повідомили в понеділок, 21 січня, в прес-службі Львівської міськради. Представник управління освіти ЛМР Ірина Синя розповіла: «У закладах освіти Львова відбудуться, так звані, «живі ланцюги», і вони будуть проходити на території закладу освіти. Кожна школа чи дошкільний заклад сам продумував той проект і можливості проведення такого заходу».

«Завтра о 8.00 розпочнеться ще один «Ланцюг єднання живого слова». Це читання художніх творів, прози, поезії на патріотичну тематику в онлайн режимі, відповідно до певного графіку. Ця акція розпочнеться на телебаченні у програмі «Доброго ранку, Львове», – поінформувала також Ірина Синя

«Усе буде проводитись згідно з графіком, який буде доступним на сайті управління освіти Львівської міської ради та на сайті навчально-методичного центру Львова. Для участі необхідно зайти у «Fakebook в групу «Ланцюг єднання живого слова», заздалегідь зареєструвавшись у ній. Початок заходу – о 8.00. Час в ефірі – п’ять хвилин», – повідомили також у прес-службі Львівської міськради.

dailylviv.com

До теми

14:01 22 жовтня 2021 р.

Львів відмовився на вимогу Верховного суду передати рештки агента НКВС Миколи Кузнєцова Росії

Виконавчий комітет Львівської міської ради одноголосно відхилив вимогу Верховного суду щодо передання рештків агента НКВС Миколи Кузнєцова. «Питанням, яке викликає резонанс, є рішення Верховного суду, який спонукає виконавчий комітет прийняти рішення стосовно праху Кузнєцова.

Рубрика: Історія

13:41 22 жовтня 2021 р.

Історичний ареал Львова погодили всупереч спротиву депутатів. Слово - за міністерством

Сьогодні, 22 жовтня, виконавчий комітет Львівської міської ради прийняв рішення про погодження меж історичного ареалу Львова. Далі всю документацію скерують у Міністерство культури та інформаційної політики. Там це питання буде розглянуто на науковій раді та, за позитивного висновку, затверджене Міністром. Після цього документ набуде чинності.

Рубрика: Історія

14:21 15 жовтня 2021 р.

Енкаведисти добивали повстанців прикладами гвинтівок чи автоматів: перепоховання на Львівщині

15 жовтня у селі Соколівка Буської територіальної громади Золочівського району, перепоховали віднайдені рештки 16-ти воїнів Української повстанської армії.

Рубрика: Історія

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Європейський день боротьби з торгівлею людьми

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Притулок для тварин у Львові: хто гальмує

Рубрика: Ситуації і пригоди

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Депутат ЛМР Сергій Івах про комунальне майно і не тільки

Рубрика: Політика

Всі відео розділу