Трьох Героїв війни увіковічать на меморіальних таблицях у Львові. Де встановлять

17:56 24 жовтня 2023 р.

Фото до новини

На фасадах трьох ліцеїв у Львові дозволили встановити меморіальні таблиці українським захисникам. Їх встановлять відповідно до уніфікованого взірця. Таке рішення прийняли сьогодні, 24 жовтня, на засіданні виконавчого комітету Львівської міської ради.

Про це інформує пресслужба ЛМР, пише Dailylviv.com.

Відтак у Львові погодили встановлення:

-   меморіальної таблиці учаснику бойових дій Максиму Василишину на фасаді ліцею № 66 Львівської міської ради на вул. Науковій, 92;

-   меморіальної таблиці учаснику бойових дій Тарасу Дідуху на фасаді ліцею ім. Івана Пулюя Львівської міської ради на вул. І. Пулюя, 16;

-   меморіальної таблиці учаснику бойових дій Ростиславу Шийку на фасаді ліцею міжнародних відносин ім. В. Стуса Львівської міської ради на вул. Повстанській, 14.

Нагадаємо, 20 жовтня 2023 року виконавчий комітет затвердив порядок встановлення меморіальних таблиць захисникам України. Таблицю можна встановити на освітньому закладі та на будинку, в якому мешкав герой. За додатковою інформацією можна звертатися у Львівський центр надання послуг учасникам бойових дій. Контактні номери телефонів: 0679628325, (032)254-61-16.


Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів