Сьогодні виповнився рік першому рейсу електропотяга «Тарпан», здійсненого з Києва до Львова

22:58 24 червня 2015 р.


Фото: bastion.tv

Вітчизняні швидкісні електропоїзди «Крюківського вагонобудівного заводу» за рік перевезли майже 228 тисяч пасажирів.

Сьогодні виповнився рік з початку курсування двосистемних швидкісних електропоїздів «Тарпан» виробництва ПАТ «Крюківський вагонобудівний завод». За рік курсування ними здійснено 970 рейсів та перевезено 227 455 пасажирів. Станом на 23 червня 2015 року їх загальний пробіг склав понад 600 тисяч км.

Наразі два поїзди використовуються на маршрутах Київ (Дарниця) – Одеса – Київ (Дарниця), Київ – Запоріжжя – Київ, Київ – Кривий Ріг – Київ, Київ (Дарниця) – Львів – Київ (Дарниця). Квитки на них можна придбати в залізничних касах або онлайн  booking.uz.gov.ua.

Для комфорту пасажирів у поїзді передбачено буфет, систему клімат-контролю та інші зручності, над розширенням переліку яких ми продовжуємо роботу. Висловити свої побажання та зауваження, а також отримати корисну інформацію щодо курсування цих поїздів пасажири можуть отримати на сайті Української залізничної швидкісної компанії  intercity.uz.gov.ua.

Перший комерційний рейс двосистемний швидкісний електропоїзд ЕКр-1 «Тарпан» виробництва ПАТ «Крюківський вагонобудівний завод» здійснив 24 червня 2014 року в складі поїзда №743 за маршрутом Київ (Дарниця) – Львів. Одночасно поїзд може перевозити 609 пасажирів: у першому класі – 128, у другому – 479, ще два місця передбачені для осіб з обмеженими фізичними можливостями.

Про це повідомили сьогодні, 24 червня, в прес-центрі Укрзалізниці.

dailylviv.com

До теми

20:29 8 травня 2021 р.

На Львівщині вшанували вояка дивізії Галичина, учасника Норильського повстання

Сьогодні, 8 травня, у роковини смерті на Меморіалі невідомому воякові УПА, що на Марсовому полі Личаківського кладовища, вшанували пам’ять голови Львівського крайового братства ветеранів національно-визвольної боротьби Олеся-Дмитра Гуменюка.

Рубрика: Історія

19:25 13 квітня 2021 р.

Депутати затвердили 70 дат пам'ятного календаря Львівщини, з яких 14 вже минули

Перелік пам’ятних історичних дат і ювілеїв визначних особистостей у 2021 році, який затвердила 13 квітня Львівська обласна рада. Цікаво, що про Геца,Труша, Мартовича, Онишкевича, Леонтовича, Федака, яких треба було згадати вже раніше, на сайті Львівської обласної ради немає жодного згадування.

Рубрика: Історія

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Презентація проєкту «Порфирій Бажанський. Від рукопису до аудіосеріалу»

Рубрика: Культура

Знищення МАФів і мікробізнесу під час пандемії

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу