Розпочато збір коштів на спорудження у Львові пам’ятника депортованим

14:36 13 липня 2016 р.


Фото: прес-служба Львівської облдержадміністрації

Жертв операції «Вісла» планують вшанувати на перехресті вулиць Свєнціцького, Севери й Стуса

Розпочато збір коштів на будівництво пам’ятника жертвам депортації, який планують спорудити у Львові на перехресті вулиць Свєнціцького, Севери й Стуса», – повідомили сьогодні, 13 липня, в прес-службі Львівської обласної державної адміністрації, де також розповіли подробиці:

«За словами в.о. директора департаменту Марії Вагіли, ще у 2004 році, у зв’язку з відзначення 60-х роковин операції «Вісла» на звернення ОДА прийнято ухвалу ЛМР про спорудження у Львові пам’ятника жертвам депортації і визначено замовником його спорудження Об’єднання «Закерзоння». У результаті проведеного у 2007 році конкурсу журі визнало переможцем проект скульптора Сергія Олешка (на фото).

Об’єднання «Закерзоння» відкрило окремий гривневий банківський рахунок, а для координації всіх робіт створило Громадський комітет. Реквізити окремого банківського рахунку, на який можна вносити доброчинні пожертви на спорудження пам’ятника: поточний рахунок № 26000301203692 в національній валюті в ТВБВ №10013/0289 філії – Львівського ОУ АТ «Ощадбанк», МФО 325796, ЄДРПОУ 25244559».

dailylviv.com

До теми

11:47 8 березня 2021 р.

8 березня почали офіційно знищувати Українську греко-католицьку церкву

8 березня 1946 року в Архикатедральному соборі святого Юрія розпочався Львівський псевдособор. На цьому зібранні, що було зорганізоване та зрежисоване органами НКДБ з участю ієрархів РПЦ, було ухвалене рішення про ліквідацію Української греко-католицької церкви.

Рубрика: Історія

19:53 28 лютого 2021 р.

Трагедія Гути Пеняцької має бути досліджена українськими і польськими науковцями

Минуло 77 років, відколи в часи Другої світової війни було знищене населення Гути Пеняцької на Львівщині, але історична пам'ять щодо цієї трагедії є різною по обидва боки кордону.

Рубрика: Історія

17:32 25 лютого 2021 р.

Депутати ЛМР відмовилися зберегти кам'яницю львівських меценатів Стеткевичів

Сесія ЛМР не підтримала ухвалу «Про розгляд електронної петиції «Збереження кам'яниці Стеткевича по вулиці Замарстинівській 213 і перетворення її на громадський простір (музей, народний дім)», яка зібрала необхідну кількість голосів мешканців Львова.

Рубрика: Історія

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Паркувальний рекет у Львові: як захиститися

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знущання над тваринами на Львівщині

Рубрика: Ситуації і пригоди

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу