Президент Польщі вшанував у Гарнізонному храмі Львові пам'ять наших полеглих Героїв

09:24 3 липня 2015 р.


Фото: kapelanstvo.info

Броніслав Коморовський вшанували пам’ять Героїв Небесної Сотні й полеглих на сході України покладанням квітів та молитвою.

2 липня до Гарнізонного храму святих апостолів Петра і Павла на вулиці Театральній, 11 у Львові завітав Президент Респубіки Польща Броніслав Коморовський. Зустрів керівника Польщі настоятель храму й голова Центру Військового Капеланства Львівськоє архієпархії УГКЦ – отець Степан Сус.

Головний військовий капелан Львівської архиєпархії ознайомив Президента Польщі з історією храму від часів будівництва аж до сьогодення та процесом реставрації, розповів про діяльність військових душпастирів в українській армії, а також допомогу військовими учасникам АТО. Зокрема, гості вшанували пам’ять полеглих Героїв Небесної Сотні та українських воїнів покладанням квітів та молитвою біля меморіальної дошки, розташованої у Гарнізонному храмі.

На пам’ятку про візит до Гарнізонного храму святих апостолів Петра і Павла отець Степан Сус подарував Президенту Польщі ікону Пресвятої Родини. Про це повідомили вчора, 2 липня, на інформаційному портал пасторального та соціального служіння капеланів Львівської архиєпархії УГКЦ «Капеланство.info».

dailylviv.com

До теми

12:55 21 листопада 2021 р.

У Львові поклали квіти до могил загиблих під час Революції Гідності

День Гідності та Свободи запровадили на честь двох доленосних подій у новітній українській історії: Помаранчевої революції та Революції Гідності. Українці почали його відзначати у 2014 році.

Рубрика: Історія

14:58 2 листопада 2021 р.

Музейна знахідка: у Шевченківський гай привезуть новий експонат - хату 1920-х років з Полісся

Науковці Музею народної архітектури та побуту у Львові імені Климентія Шептицького у прикордонному поліському селі почали маркування конструктивних елементів хати, яку перевезуть до скансенсу.

Рубрика: Історія

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Проблема з насильством на Львівщині: як запобігають і вирішують

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Тиск на релігійну громаду Гефсиманія

Рубрика: Культура

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Парки Львівщини: реконструкція та будівництво

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу