Опозиція втратила контроль над протестним рухом

11:42 21 січня 2014 р.


Фото: tsn.ua

Лідер партії УДАР Віталій Кличко вважає, що протестний рух в Україні опинився в кризі, і покладає відповідальність за екскалацію насильства на владу.

Опозиція, яка виступає за мирний опір, втратила контроль над протестним рухом, написав Віталій Кличко у німецькій газеті Bild, що виходить друком у вівторок, 21 січня.

Утім, винуватцями цього лідер партії УДАР вважає не опозицію, а нинішню українську владу. У колонці німецького популярного видання Кличко пояснив, що "президент Віктор Янукович уже впродовж багатьох тижнів не чує вимог сотень тисяч мирних демонстрантів".

"Натомість він хоче заборонити мирні протести - і тепер бачить результат", - написав Кличко у Bild з огляду на протистояння між мітингувальниками і правоохоронцями, що тривають у Києві і під час яких поранено близько 200 людей. "Якщо Янукович продовжуватиме репресії, я не здивуюсь, коли почнуть говорити про загиблих. Вина за це покладатиметься тільки на нього", - наголосив Кличко.

У статті для популярного німецького видання український політик заявив, що зараз настала вирішальна фаза протестів. "Припинення насильства в руках у Януковича. Ми як опозиція потребуємо підтримки з Європи. Самої солідарності замало", - наголосив Кличко.

dailylviv.com

До теми

16:59 9 січня 2021 р.

У Львові знищили інформаційну таблицю Степана Федака

Напередодні 160-ліття від дня народження галицького українського громадського діяча, фінансиста, філантропа, адвоката – Степана Федака, яке припадає на 9 січня, вандали знищили інформаційну таблицю, встановлену кілька років тому на будинку визначного галичанина.

Рубрика: Історія

23:19 24 грудня 2020 р.

Греко-католики починають святкувати Різдво 25-го грудня

Парафія церкви Різдва Пресвятої Богородиці та Святого Антонія Чернівецької єпархії УГКЦ зі спільної ініціативи парафіян та настоятеля отця Василя Гасинця цього року вперше святкуватиме Різдво Христове за новим стилем – 25 грудня.

Рубрика: Історія

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Газова петля чи зашморг?

Рубрика: Економіка

У кого купувати дешевий газ

Рубрика: Економіка

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу