Опозиція втратила контроль над протестним рухом

11:42 21 січня 2014 р.

Фото до новини


Фото: tsn.ua

Лідер партії УДАР Віталій Кличко вважає, що протестний рух в Україні опинився в кризі, і покладає відповідальність за екскалацію насильства на владу.

Опозиція, яка виступає за мирний опір, втратила контроль над протестним рухом, написав Віталій Кличко у німецькій газеті Bild, що виходить друком у вівторок, 21 січня.

Утім, винуватцями цього лідер партії УДАР вважає не опозицію, а нинішню українську владу. У колонці німецького популярного видання Кличко пояснив, що "президент Віктор Янукович уже впродовж багатьох тижнів не чує вимог сотень тисяч мирних демонстрантів".

"Натомість він хоче заборонити мирні протести - і тепер бачить результат", - написав Кличко у Bild з огляду на протистояння між мітингувальниками і правоохоронцями, що тривають у Києві і під час яких поранено близько 200 людей. "Якщо Янукович продовжуватиме репресії, я не здивуюсь, коли почнуть говорити про загиблих. Вина за це покладатиметься тільки на нього", - наголосив Кличко.

У статті для популярного німецького видання український політик заявив, що зараз настала вирішальна фаза протестів. "Припинення насильства в руках у Януковича. Ми як опозиція потребуємо підтримки з Європи. Самої солідарності замало", - наголосив Кличко.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів