Один з 80 тисяч. На війні в Україні загинув працівник мерії Любліна

17:13 5 грудня 2023 р.

Фото до новини

«Беру усю відпустку, яка залишилась, і відпустку за власний рахунок, якщо війна затягнеться». Молодший сержант Микола Мялковський народився у Луцьку.

Про це інформує Польське радіо, пише DailyLviv.com.

На фронті під час виконання бойового завдання загинув працівник мерії Любліна, 28-річний Микола Мялковський.

Він був одним з чи не 80 тисяч чоловіків, які повернулися в Україну, згадує Вікторія Герун з відділу стратегії та підприємництва мерії Любліна

«Перед 24 лютого ми про це говорили, і Микола мені сказав, що якщо почнеться війна, він піде воювати. Він не міг вдавати, що нічого не відбувається, і працювати нормально.

24 лютого 2022 року я отримала від нього СМС: «Перепрошую, я закриваю всю документацію, беру усю відпустку, яка залишилась, і відпустку за власний рахунок, якщо війна затягнеться».

24 лютого він ще цілий день був на роботі і закрив усі формальності. І вночі поїхав».

Молодший сержант Микола Мялковський родом із Луцька. Після початку війни хлопець приєднався до 100-ї окремої бригади територіальної оборони.

«Він працював у відділі стратегії та підприємництва, відповідав за проєкти академічної співпраці. З початком повномасштабної війни пішов захищати Батьківщину й боротися за свободу. На жаль, він заплатив найвищу ціну», — написав мер Любліна Кшиштоф Жук.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

 

новобудови Львів