На Марсовому полі у Львові вшанували УПА (відео)

15:58 14 жовтня 2014 р.


Фото: zaxid.net

На меморіалі невідомого воїна Української повстанської армії урочисто підняли у вівторок на Покрови Пресвятої Богородиці Державний Прапор та поклали квіти.

На Марсовому полі у Львові вшанували воїнів УПА. Там відправили панахиду, а на меморіалі невідомого воїна УПА підняли прапор та поклали квіти.

Ветерани кажуть, що нинішній день є дуже важливим в історії України, адже українцям знову доводиться боротися за незалежність. На закиди сепаратистів та російських ЗМІ ветерани повстанської армії вже не реагують.

Вони певні – це політичні маніпуляції. Натомість нагадують, що саме у Росії формували спецбатальйони із прихильників фашизму.

«Була російська власівська армія тут у Львові і можу сказати, що вони спочатку ніж когось зупинити – спершу стріляли в людину, а потім кричали «Гальт!» – тобто зупинися, це було на моїх очах, я ці речі бачив», – розповідає голова всеукраїнського товариства політичних в'язнів та репресованих Петро Франко.

Львів, зазначимо, єдине місто в Україні, де з міського бюджету воїнам повстанської армії щомісячно доплачують до пенсії 1 тисячу гривень. Про це повідомив сьогодні, 14 жовтня, «Телеканал новин «24».


Відео: Zaxid.Net TV

dailylviv.com

До теми

19:25 13 квітня 2021 р.

Депутати затвердили 70 дат пам'ятного календаря Львівщини, з яких 14 вже минули

Перелік пам’ятних історичних дат і ювілеїв визначних особистостей у 2021 році, який затвердила 13 квітня Львівська обласна рада. Цікаво, що про Геца,Труша, Мартовича, Онишкевича, Леонтовича, Федака, яких треба було згадати вже раніше, на сайті Львівської обласної ради немає жодного згадування.

Рубрика: Історія

11:22 24 березня 2021 р.

У Польщі поставлять пам'ятник українському священнику-рятівнику Омеляну Ковчу

Пам'ятник видатному українському гуманісту, блаженному священномученику отцю Омеляну Ковчу, відомому як “парох концтабору Майданек”, встановлять у четвер 25 березня на Дорозі мучеників Майданека у Любліні, Польща.

Рубрика: Історія

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Громада Сокільників проти багатоповерхівок

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знищення МАФів і мікробізнесу під час пандемії

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу