На Львівщині віднайшли останки чотирьох вояків-українців

16:10 9 листопада 2015 р.


Фото: прес-служба Львівської обласної ради

Родичів загиблих і людей, які їх знали, просять звертатися до громадської організації Товариство пошуку жертв війни «Пам'ять».

«До голови Львівської обласної ради звернулася громадська організація Товариство пошуку жертв війни «Пам'ять» з проханням допомогти у пошуках родин загиблих у роки Другої Світової війни вояків. В ході пошукових робіт на території області Товариство «Пам'ять» віднайшло рештки чотирьох вояків – учасників Другої світової війни», – повідомили сьогодні, 9 листопада, «Щоденному Львову» в прес-службі обласної ради, де також поінформували:

«Роман Павлишин народився 9 листопада 1921 року, місце народження – невідоме (ймовірно – Галичина), служив у 30-му піхотному полку української добровольчої 14-ї дивізії зброї СС «Галичина», помер 15 липня 1944 року від отриманих ран і був похований у Буську. Там же були поховані Олександр Дяков(ів), який народився 24 вересня 1913 року (місце народження – невідоме) і Йосип Юрчик, котрий народився 10 липня 1905 року (місце народження – невідоме), які служили в добровольчому підрозділі Будівельного батальйону німецьких збройних формувань.

Обоє померли 11 квітня 1944 року від отриманих ран. Натомість М. Тимчишин народився 1914 року в Бучачі у Тернопільській області або на його околицях, служив у Польському війську, загинув у вересні 1939 року і похований біля села Воля-Добростанська в Яворівському районі Львівської області.

Звертаємося до родичів загиблих вояків, а також до людей, які їх знали, звертатися до громадської організації Товариство пошуку жертв війни «Пам'ять» за адресою 79041, Львів, вулиці Медведського, 7/7 або за телефонами (032)2925461, 0984578819».

dailylviv.com

До теми

20:29 8 травня 2021 р.

На Львівщині вшанували вояка дивізії Галичина, учасника Норильського повстання

Сьогодні, 8 травня, у роковини смерті на Меморіалі невідомому воякові УПА, що на Марсовому полі Личаківського кладовища, вшанували пам’ять голови Львівського крайового братства ветеранів національно-визвольної боротьби Олеся-Дмитра Гуменюка.

Рубрика: Історія

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Презентація проєкту «Порфирій Бажанський. Від рукопису до аудіосеріалу»

Рубрика: Культура

Знищення МАФів і мікробізнесу під час пандемії

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу