На Львівщині вшановують Героя України Бориса Возницького

12:10 16 квітня 2016 р.

Фото до новини


Фото: portal.lviv.ua

Департамент із питань культури, національностей та релігій ЛОДА організує безкоштовну екскурсію «Золотою Підковою» Львівщини.

«16 квітня виповнюється 90 років від дня народження Героя України, багаторічного директора Львівської національної галереї мистецтв Бориса Возницького. На Львівщині до цієї дати приурочили низку урочистих заходів. Про це, як розповіли в прес-службі Львівської обласної державної адміністрації, повідомила директор департаменту з питань культури, національностей та релігій ЛОДА Христина Береговська, яка иакож поінформувала:

Зокрема, у суботу, 16 квітня, о 9:00 відбудеться панахида у церкві Пресвятої Богородиці на вулиці Грушевського, 2. Своєю чергою, об 11:00 діячі культури, громадськість, рідні та близькі вшанують пам'ять Бориса Возницького на Личаківському кладовищі.

Участь у цьому заході візьме Академічна чоловіча хорова Капела «Дударик». Натомість 17 квітня о 15:00 у Дзеркальній залі Палацу Потоцьких відбудеться мистецький вечір з концертною програмою колективу Національної спілки кобзарів України «Червона калина».

У вівторок, 19 квітня, о 14:00 у Дзеркальній залі Палацу Потоцьких відбудеться прес-конференція, а о 14:30 – презентація газети «Галицька Брама», присвяченої 90-літтю з Дня народження Бориса Григоровича. Натомість о 15:00 відкриють виставку «Музей – моє життя».

Окрім того, департамент із питань культури, національностей та релігій Львівської ОДА організує безкоштовну екскурсію «Золотою Підковою» Львівщини. Усі охочі зможуть відвідати замки в Олеську, Золочеві та Підгірцях.

Нагадуємо, що з нагоди 90-річчя від дня нородження 2016 рік на Львівщині  оголошено роком Бориса Возницького».

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів