На Львівщині відзначать 155-річчя від дня народження Євгена Петрушевича

15:48 1 червня 2018 р.

  • 0
  • 1023


Фото: loda.gov.ua

В облдержадміністрації запевнили: «У неділю, 3 червня, Львівщина відзначатиме 155-річчя від дня народження Президента Української Національної Ради ЗУНР Євгена Петрушевича».

Про це повідомили в п’ятницю, 1 червня, в прес-службі Львівської ОДА, де також розповіли: «Заходи відбудутьтьсяу Львові й на батьківщині Петрушевича у Буську, де об 11:00 розпочнуться покладання квітів до пам'ятника Євгенові Петрушевичу, громадське віче та мистецька частина поруч з пам'ятником. Після цього учасники заходу перейдуть на міське кладовище, де поховані батьки Євгена Петрушевича – Омелян та Савина Петрушевичі. Поруч з могилою священослужителі міста відслужать панахиду».

«У Львові 3 червня о 10:00  представники громадськості покладуть квіти до каплиці пантеону, в якій похований Євген Петрушевич (поле почесних поховань №76 Личаківського кладовища)», – поінформували також в облдержадміністрації

«3 червня о 12:00 у парку «На валах» заплановано проведення акції для дітей «Портрет Президента ЗУНР», а 12:30 розпочнетьсяекскурсія для дітей «Місцями бойової слави ЗУНР» за маршрутом: парк «На валах» – Львівська Ратуша – будинок, у якому проживав Євген Петрушевич – парк культури та відпочинку ім. Б. Хмельницького (відвідування Міжнародного фестивалю ретро-автомобілів «Леополіс Гран Прі», фотографування із реконструкторамив одностроях Легіону УСС біля бронеавтомобіля часів Першої світової війни)», – повідомили також у прес-службі Львівської ОДА.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

12:45 13 серпня 2018 р.

30 інформаційних таблиць відкриють до 100-річчя утворення ЗУНР на Львівщині

В облдержадміністрації запевнили: «З нагоди 100-річчя утворення ЗУНР на Львівщині відкриють 30 інформаційних таблиць у населених пунктах, де було проголошено українську владу на Львівщині в листопаді 1918 року».

Рубрика: Історія

  • 0
  • 351

14:15 6 серпня 2018 р.

На Львівщині облаштовують меморіали воїнам УГА

В облдержадміністрації запевнили: «На Стрийщині та Радехівщині завершують благоустрій меморіалів воїнів УГА, які проводять в межах підготовки до відзначення сторіччя ЗУНР на Львівщині».

Рубрика: Історія

  • 0
  • 411